Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen férfi szőrzet esetén...

Milyen férfi szőrzet esetén is jól működő otthoni szőrtelenítő gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Természetesen már utána olvasgattam, de főként női véleményeket találtam. Ezért olyan férfiak válaszát várom, akik már túl vannak a kezeléssorozaton és náluk is tényleg rendesen tette a dolgát a gép. Köszi!
2018. dec. 28. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy IPL-es gépre gondoltam!
2018. dec. 28. 22:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtős. Én az asszonynak néztem egyet, de kicsit utána olvasva túl gyengék az otthoni gépek. A kozmetikus is megerősített ebben (cimbi felesége, nem hinném hogy csak reklámból állítja)
2018. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na meg vannak a teszteredmények! Gondoltam leírom tanulságnak a tapasztalataimat. Egy olyan készüléket vettem, amiről több fórumon (itt is) írták, hogy jó, működik, megéri. 60 ezres készüléket vettem épp akciósan 30-ért. Gondoltam ennyiért megér egy próbát, ha működik legalább megszabadulok a gyantázástól. Végigcsináltam szabályszerűen a kezeléseket a használati utasításnak megfelelően, sőt annál sokkal többet, minden főbb testrészen (hónalj, mellkas, has, nyak, ágyék).


TAPASZTALAT, EREDMÉNY:


Hát eleinte úgy tűnt tényleg hatásos mert mintha lassította volna a szőrnövekedést és foltokban mintha ritkulni kezdett volna. Pont azokat tapasztaltam, amiket a fórumokon olvastam. Teljesen végigcsináltam a kezeléssorozatot sőt többet is, hogy biztosra menjek. De amikor abbahagytam, akkor szépen lassan visszanőtt minden úgy ahogy volt. Szóval egy nagy nulla ez a készülék.


Szerintem a fórumokon olvasott pozitív vélemények is valószínűleg ezekben a kezdeti pozitívnak, hatásosnak tűnő időszakokban keletkeztek.


Talán lehet akadnak emberek akinél tényleg működik, de szerintem a többségnél nem fog. Hogy a kozmetikákban a gépek mennyire hatásosak azt nem tudom, de szerintem ott sem jobb a helyzet, legalább is ott sem olvastam túl sok pozitív véleményt és pofátlanul drágák a kezelések.


HELYETTE:

Én maradok továbbra is a gyantánál, mert az valóban koptatja a szőrt. Neked is ezt ajánlom. Elég fájdalmas eleinte valóban, de egyre kevésbé, ahogy a szőr kopik. Másnak is ezt ajánlom. A jó öreg gyantával nem lehet mellé lőni. Lassú, fájdalmas, de biztos módszer.

2019. okt. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!