Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használ nivea krémet...

Valaki használ nivea krémet és ha igen ez normális?

Figyelt kérdés
Kék nivea krém bőr kiszáradás ellen ami ilyen kis körös tubusban van az mennyire tesz jót a bőrnek mert mikor be kennem vele az egész arcom homlokom akkor rendesen mint ha csillogna tőle a bőröm ez normális ?
2020. febr. 27. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok azért nem tudom az ilyen dolgokat
2020. febr. 27. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea nagyon zsíros, sosem szerettem, mert nem szívódik be. Használj valami könnyedebb krémet, pl. Balea hidratálókrém van fiúknak is, az elég jó szerintem, nem is drága. DM-ben kapható.
2020. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túl zsíroskrém, és nem tud felszívódni.

Válassz más milyen krémet!

Én pl a Nivea Care nevű krémet használom. Zsíros érzet nélküli!

Így néz ki: [link]

2020. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kis tégelyben lévő Nivea nem arcra van, hanem főleg kézre, vagy én pl napégésre szoktam ha nincs más stb. De egyeltalán ne kend arcra! Csak rosszabb lesz tőle. Keress valamit, ami arcra való, ha nem megy, kérd meg anyukádat/barátnődet
2020. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kézfejemre használok niveát. Télen iszonyat kiszárad mindig ha nem kenem be napi 1x és borzasztó vörös tzd lenni..26F
2020. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!