Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy normális lány Playboy-os ékszereket és parfümöt használ?

Figyelt kérdés

Kedves,visszafogotabb,barátságos lány vagyok és nem nagyképű.Szeretek öltözködni és nekem tetszenek a Playboy-os cuccok.

Kíváncsi vagyok az oldalon lévők véleményére,mert úgy tudom,hogy ez eléggé megosztja az embereket.Kort is írjatok. :)


2011. jan. 8. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek és fel is venném ôket, ha nem lenne rajtuk a nyúl. A nyuszival már biztos nem mutatkoznék bennük.
2011. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kihagytam, hogy 28 vagyok. De ezzel régen is így voltam. Volt, hogy megláttam egy felsôt, nagyon megtetszett, de amikor megláttam a nyulat is, rögtön leraktam.
2011. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ritka, mint a fehér holló. Általában picsek kedvenc holmijain van rajta a Playboy jele, nem gyakori, hogy normális lány viseli. De ha látszik, hogy nem vagy olyan, mint akikre ez általánosan illik, valószínűleg senki sem fog zavarni.

Ennek ellenére én nem venném fel, mert nem tetszik az üzenetértéke, meg úgy alapjáraton a Playboy márkájú holmik sem (nem hát a pénztárcám sem engedné, a kínai hamisítványok pedig még annyira sem tetszenek, mint az eredetiek). Parfümöm viszont volt, hiszen nincs rámírva, hogy épp milyet fújtam magamra:)

2011. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csinálsz amit akarsz, szabad világban élünk.
2011. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

kedves utolsó!azért kíváncsi voltam a ti véleményetkre is :P

2011. jan. 8. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a Playboyos cuccok, az üzenetük miatt sem és a kinézetük miatt sem. De gondolom az én cuccaim között is vannak olyanok, amik meg másoknak nem tetszenek. Magyarul azt hordd, amiben jól érzed magad.
2011. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Az előttem szólók egyikével értek egyet, tehát az üzenetérték adott. Hiába vagy normális aranyos lány, azért tudat alatt sok mindenkinek a Playboy egybefügg a mellkirakós, r*banc lányokkal. Szerintem.
2011. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Igényes, ad magára mert megteheti.
2011. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én nagyon szeretem a playboyos cuccokat:)

Van több playboy parfümöm,spraym és táskám és tervezek venni egy playboyos ágyneműgarnitúrát is :)

Szeretem mert szerintem ezt üzni a világnak:

szexi fiatal lány, aki csinos,népszerű és gazdag :)

23/L

2013. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez tök normális.

Az már fura ha 8 évesen playboyos cuccok később 10 évesen meg vissza Hello Kittyre! o_O

Ismertem ilyet : )

12/l

2013. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!