Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves vagyok és egyre több...

18 éves vagyok és egyre több az ösz hajszállam, valaki használt már Catalase őszülés elleni kapszulát?

Figyelt kérdés
Segített? Vélemények?

2020. febr. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszol olyan, akinek tapasztalata van ezzel, akkor:

Amazon értékelések 50% 1-es, a maradék 50% 5-ös, de van aki úgy adott rá 5-öst, hogy még ki se próbálta:

[link]


Itt orvosokta kérdeznek és egyikük se mondja, azt, hogy működik/működhet, mind azt mondja, hogy nincs bizonyíték, nem tudni milyen lehetséges kockázatai vannak.


Én nem kockáztatnék, de persze te döntésed.

(attól, hogy kapható, nem jelenti azt, hogy nem lehet egészségre ártalmas, hiszen nem gyógyszerként árulják, így nem kellett végigmennie a gyógyszereknál szükséges klinikai teszteken)

2020. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En a kapszulára gondoltam,nem a sprayte de azert koszi
2020. febr. 28. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ööö... megnézted a linket? Az kapszula. És a kapszuláról írták azokat a véleményeket, amiket összefoglaltam. Szó se volt spray-ről.
2020. febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most mar elolvastam igen,elsonek csak valami spray reklamot toltott be nekem sry,hat kiprobalom-remelem lesz eredmeny
2020. márc. 1. 19:07
 5/5 anonim válasza:
Pontosan olyan hatású, mint a karceltüntetö ceruza, a táskarádió méretű légtisztítók, vagy a ránctalanító krémek és pénisznövelő kapszulák. Ki kell szedni a pénzt az idiótákból. A forgalmazó cég biztosan rendkívül felkészült az esetleges panaszok megválaszolásában. Amúgy meg ha valaki azért nem áll szóba veled, mert van 1-2 ősz hajszálad, azt jobb is ha elfelejted....
2021. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!