Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használt már csiga...

Valaki használt már csiga szérumot/krémet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Milyet használtatok? Bevált vagy nem? Minden jó és rossz tapasztalat érdekelne! 😊
2020. jan. 31. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy csiganyàlt tartalmazó kezelésem volt egyszer, utána napokig puha volt az arcom, nagyon jó tett a bőrömnek.
2020. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen cosrx snail mucin esszenciát használom napi 2x. Egyáltalán nem ragacsos, inkább géles állaga van. Iszonyat jól hidratál, nyáron van hogy nem is kell rá hidratáló csak fényvédő. Plusz tényleg nagyon puha lesz tőle a bőröm. Annyi, hogy amikor elkezdtem bevezetni, akkor kipattogtam tőle, jó 1 hónap volt mire eljutottam oda, hogy napi2x tudjam használni (fokozatosan egyre sűrűbben).
2020. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és volt egy csúnya seb a lábamon, nem akart rendesen gyógyulni, sokáig varrasodot. Túlzás nélkül mondom, hogy 3 nap alatt begyógyította.
2020. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalan nem vált be:( piros lett az arcom,(allergiás reakció) és csomó pattanasom lett és nem is hidratalt annyira:/en a Dr organic krémet használtam
2020. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!