Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen szemcsepp?

Pattanások ellen szemcsepp?

Figyelt kérdés

"Az első randin mindenki nagyon jól akar kinézni. A pattanások persze mindig a legrosszabbkor jelennek meg, főként nyáron, amikor izzad a bőrünk az alapozó alatt. Ha a találka előtt egy nagy pattanás éktelenkedik az arcotokon, csepegtessetek rá szemcseppet. Ettől az erek össze fognak húzódni, és a pirosság egy perc alatt eltűnik. Így megint Ti kerültök majd a főszerepbe, nem a pattanás az arcotokon."


Ezt most találtam, gondoltam megosztom veletek! :)


2010. júl. 24. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, csak vény nélküli szemcseppet kell hozzá venni :) Majd kipróbálom, rossz nem lehet belőle. Jobb, mintha a korrektort kenném a szemembe szempirosság ellen... :D
2010. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaja :D próba cseresznye :)
2010. júl. 24. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
de ari vagy, köszi hogy megosztottad velünk:)
2010. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó!Köszi!
2010. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi.

Épp most próbálom ki (csurog rólam a szemcsepp, ahogy gépelek...) :)

Még nem hallottam, kíváncsi vagyok rá. Bár meg kell mondjam nem nagyon hiszek benne.

2010. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23:10 vagyok

Kicsit segített (visine szemcsepp) de megmondom őszintén nem sokat. Csodát ne várjon senki. De különben jó volt, legalább hűsített :)

Mennyi ideig kell amúgy várni vagy hányszor kell rá cseppenteni?

2010. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És sem hallottam még erről, de egy próbát megér!

Sajnos ez a módszer se 100% :(, nekem se segített, csak hűsített! De nem vagyunk egyformák, na meg a szemcseppek se! :) Hátha bejön vkinek! :) Azt nem tudom, h hányszor kell megismétleni, én 2x csepegtettem rá!

2010. júl. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!