Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgöndörítésre milyen lehetős...

Hajgöndörítésre milyen lehetőségek lennének?

Figyelt kérdés
Kúpvassal és hajvasalóval már próbáltam de az én hajamban nem marad meg 2 óránál tovább bármennyi lakkot teszek rá. Befonni is szoktam az már kicsit unalmas. Tudnátok ezeken kívül más lehetőséget mondani?

2020. márc. 2. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A göndörítést mindig frissen mosott, csontszáraz hajon kell csinálni. Ezt a részét is jól csináltad?

Az én hajam vékonyszálú, szögegyenes, mintha vasalnám, se a kúpvasas göndörítés azért 2 napig benne van. Fodrász vagyok.

Szerintem a technikád nem jó. Sokszor mondják a vendégeim például, hogy nem sikerül egy tincs, aztán újra átmennek rajta, pedig még ki sem hült. Akkor nyilván nem lesz tartós, hiszen gyakorlatilag kiegyenesíted a hajat. És még sok más technikai probléma lehet.

2020. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan a hajad mint az enyém egyedül a rengeteg kombináltan használt hajkence segít. Hab és lakk nélkül én meg se próbálom. Nekem a csavarók váltak be a legjobban.
2020. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nedves hajat hajcsavaróval becsavarni és búra alá ülni. Szerintem ez a legtartósabb.

De a hajadon is sok múlik. Van, akinek sehogyan sem marad meg.

Én hajsütővassal szoktam, utána felcsatolom, hogy le lógjon, így hűl ki. Nem lakkozom soha. És így kb. 4 napig bírja, egyre lazább hullámok látszanak, szóval nem ugyanolyan a 3. nap, mint frissen, de látszik.

Vagy olyan szivacs rúd, amire fel lehet tekerni a tincseket, aztán a végét össze kell fogni. Szerintem a legdurvább, attól totál göndör lett a hajam, a felére zsugorodott :D

2020. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este megmosod, megtörlöd, majd betekered hajcsavarokba. Mikor lefeküdnél elöveszed a hajszárítót, és rákapcsolod forró levegövel a hajadra, és beszárítod a csavarokkal együtt 7-8 percig. Lefekszel aludni, reggel meg mikor indulsz kiszeded a csavarokat.
2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajmosás után szárítsd meg de ne teljesen, viszont nagyon vizes se maradjon. Fogj meg egy 2 ujjnyi vastag tincset és tekerd fel egy zoknira (úgy mintha a kúpvasra tekernéd a hajad), a végeit pedig kösd össze. Így kell aludni, nem valami kényelmes de reggelre gyönyörű loknis lesz.
2020. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!