Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak hajvilágosításra?

Figyelt kérdés

Barna hajam van természetesen is, de festetem, mert már vannak ősz hajszálak. 6-os színmélységű.

Régebben voltam szőke, a világosabb haj jobban is áll, viszont nagyon macerás. Ráadásul nagyon gyorsan nő a hajam, 2-3 hét után már nagyon durván látszana a töve. Így hogy hasonló színű a festés is, nem olyan feltűnő.

De valahogy mégiscsak világosabb szín kéne. Ha nem festem be az egészet, akkor milyen lehetőségeim vannak? Ombre? Vagy nem tudom, hogy mik vannak még. Elég régen változtattam, úgyhogy nem vagyok képben az új technikákkal, lehetőségekkel.

De akár az is jó lenne, ha csak 1, max. 2 árnyalattal lenne világosabb, mint most.


2018. aug. 11. 20:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!