Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megereszkedett arcbőr?

Megereszkedett arcbőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sikeresen leadtam pár kilót. Tökre örülök meg minden, viszont nem csak a testemen, de az arcomon is megereszkedett a bőr. Sajnos így is problémás bőröm van +volt egy nagyon csúnya betegségem is az arcomon, így a 90% bőr rész hibás, mellé még a pórusok is nagyon tágak. Szerintem akkor el lehet képzelni mennyire csúnya jelenleg az arcom. Esetleg tudtok tanácsolni praktikákat? Készítményeket? Egyéb dolgot, hogy legalább a bőröm fesszességét vissza állítsam? A hibákkal nem tudok mit kezdeni max plasztikai műtét, viszont így sajnos hogy meg van nyúlva az arcomon a bőr az is sokkal láthatóbb alapozó alatt is.

2020. márc. 3. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Microneedling, derma roller kezeles segit a kollagen termelesben amitol feszesebb lehet a bor. Szerintem kremekkel ezen a probleman nem nagyon lehet segiteni.
2020. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!