Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után maradt pirosas-b...

Pattanás után maradt pirosas-barnás foltok eltűnésének felgyorsítására ötletek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak nekem ilyen érzékeny-e a bőröm, de sajnos mindig hosszú hónapokig megmaradnak az arcomon a pattanások nyomai.


Mit tehetnék, hogy felgyorsítsam a folyamatot?



2020. febr. 25. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Ne nyomkodd, ne piszkald őket, fertőtlenitsd le, használj arckémet. Ha meg mész vhova az a minimum h lealapozod. Elfeded, hogy ne látszódjon. Fiu vagyok, de mindig is “menő” voltam nagy forma, meg csajozo... az idióta partanasuk vagy a helyük mindig kozbeszoltak! Voltam én már borgyogyasznal kozmetikusnal... a zsebembol a pénzkiszedéshez értettek a legjobban... semmit nem kaptam egy rhadt csodaszert sem... Rácsörögtembegy sminkes csajra patentül rendbe tett azóta premium alapozom csunya pattis arcombol olyan szép pofit csinál, hogy óráig tudom nézni magam és a tukrom szerint is szép vagyok... fontos manapsag a jó kinezet szóval alapozo! Ennyire legalabb adj magadra! Nem elnézhető ha be figyel egy két pattanas...

Azóta furdesnel és reggel nem csak az aktuális csajszi, hanem én is aggódom, hogy mi lesz ha meglát smink nélkül? 😂😂 ő tuti megilyed...

2020. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd. Amint megjelenik a pattanás, már az első pillanatban kend le, neogranormonnal vagy sudocremmel. Éjszakára tedd rá jó vastagon. Ez csökkenti a pirosságot, visszahúzza a gyulladást.
2020. febr. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

És ne hallgass az elsőre. A smink nem oldja meg a problémát csak elfedi.


Eltömíti a pórusokat, nem hagyja szellőzni az arcot, és pár év múlva aludni is csak sminkben fogsz tudni.


Nyílván ha egy fontosabb buli van amit nem akarsz egy pattanás miatt kihagyni, akkor nyugodtan lehet alapozóhoz nyúlni, de mindennapi használatra értelmetlen.

2020. febr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kamilla vagy körömvirágteás borogatást.
2020. febr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
#2#3! A kérdés az volt, mert látom gondot okoz a szövegértés pattanas utáni barnas foltokat szeretné eltüntetni a kérdező!!! Szóval már az beérett elmúlni készülő patti, amit nyugodtan le lehet sninkelni semmilyen pórust nem tömít el. Nem tudom minek kommentelsz, ritka egy bányarém lehetsz te hallod, ha ennyire sem vagy igényes h lealapozd az arcod... igen is vannak jó alapozok csak nem a piaci kofatol kell venni!
2020. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

A pattanásos hegekre a hámlasztók, esetleg lézeres kezelések a legjobb megoldások. Egy jó kozmetikus nagyon szépen letudja hámlasztani az arcbőröd, amitől szebb lesz. Lézeres kezeléssel pedig a mélyebb hegek is eltávolíthatóak.

Alapozó helyett pedig ha tudsz, gyógynövényes CC vagy BB krémet vegyél, ami nem tömíti el a pórusaidat, és gyulladáscsökkentő hatású is.


Esetleg még ezt is kipróbálhatod (csak kicsit szárítja a bőrt, így naponta nem ajánlott használni) :


[link]

2020. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bepanthen.
2020. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Foltokra egyértelműen a hámlasztás, akár fiú vagy akár lány. Kozmetikus is csinál, de drogériákban is tudsz venni otthoni használatra valót.

Hegekre (bár ezt nem írtad) a mikrodermabráziós kezelést javaslom.

2020. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Allskin.hu-n mindent megtalálsz leírással
2020. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!