Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 24 éves vagyok és évek óta...

24 éves vagyok és évek óta kisért a zsíros arcbőr problémám. Bármit használok nem segít. Valakinek valami bevált praktika?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 13:54
 1/4 qborka ***** válasza:

skinsmart.hu-n lehet, hogy találsz hasznos infókat.


Ha még nem voltál, érdemes lenne kivizsgáltatni, nem hormonális eredetű -e.


Ha még nem próbáltad a Rejuvenál pakolást, tegyél vele egy próbát.

2020. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
The Body Shopos nappali hidratálókrémre találtam rá, amit áldok. Alapvetően nekem is zsíros bőröm van, és ahogy jönnek a jobb idők ezzel többet szenvedek ugyebár. Teafaolajos és mattít. És nem csak rá van írva, hanem tényleg mattít. Imádom. Reggel 5-kor felkenem, és este 18-kor se csillog a fejem. Ja, és mind emellett nem szárít.
2020. febr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Drasztikusnak fog hangzani, de egy orvos által, receptre felírt krémet használok, ami gyulladáscsökkentő is. (pattanásokra van). Nekem nincs már pattim, de olyan jól mattít és szárít, hogy azóta nem tudom mi az a zsíros bőr.

Duac krémről van szó, viszont év végéig most nem gyártják :(((( én is bajba leszek ha elfogy az utolsó tubusom.

2020. febr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is évekig kínlódtam, állandóan zsíros, pattanásos volt a bőröm, undorító voltam, aztán rászántam magam egy magán bőrgyógyászhozelmentem. Adott egy krémet, azt kellett váltva kennem egy valamiféle géllel. Pár hét alatt rendbetette az arcbőröm. Azt sajnálom, hogy nem előbb mentem szakemberhez, sok mindentől megkíméltem volna magam :(
2020. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!