Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem nagyon gáz ez...

Csak szerintem nagyon gáz ez a szőkítés dolog?

Figyelt kérdés

Szóval akármilyen profi fodrász csinálja, akkor is nagyon csúnya természetellenes a hatása. Mégis csomó lány meg fiú kér ilyet. Egyszerűen hányok. Ilyen pisisárga az egész, meg szét van égve.


Akinek ilyen van az nem látja hogy ronda? És ez most nem egyéni ízlés kérdése, mert nem tudom felfogni hogy valaki szerint szép a legyilkolt hajmaradvány.



2020. márc. 9. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Kidühöngted magad? Akkor léphetünk is tovább.
2020. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mások szerint, meg te vagy gáz. Ilyen az élet, nem tetszhet mindenki mindenkinek.
2020. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha pisisárga akkor elég ronda, pláne ha direkt hagyott barna lenövéssel párosul.
2020. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Téged mit érdekel? Örülj neki hogy te tökéletes vagy.
2020. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Szokitve van a hajam, viszont egyáltalán nem pisi sárga.

Nem lesz csúnya a végeredménye ha profi fodrászhoz megy el az ember és otthon normálisan ápolja.

2020. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hol kér csomó fiú szőkitést? Talán pár homi. Nem hiszem, hogy sok férfinak fordul meg ilyesmi a fejében, és még kevesebb, aki meg is meri csináltatni.
2020. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Szőke vagyok! Nagyon szép természetes színe van és nincs szét égetve!

Jó fodrászhoz kell menni és akkor nem lesz sárga, és szét sem lesz égetve. A szőkítéshez külön érteni kell! Azt nem lehet otthon a fürdőszobában megcsinálni és sajnos elég sok szakmabeli sem ért hozzá! Valamint a szőke hajat otthon is nagyon kell ápolni!

2020. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar, hogy mások mit csinálnak?

Ha egy ügyetlen kontár fodrásznál kötnek ki, és p*sisárgára égeti a hajukat, akkor az eredmény az ő fejükön fog virítani és nem a tiéden. Ők tanulnak az esetből, és máskor jobban meggondolják, hogy kire bízzák a hajukat. Vagy máskor jobban átgondolják a színt, miután rámegy a fél vagyonuk mindenféle szerkezet-újraépítő kezelésekre.

Négy éve szőkítem a hajam (megbízható fodrásszal természetesen), és egészségesebb, fényesebb mint valaha, - köszönhetően a táplálkozásomnak és a megfelelő termékeimnek.

Ezt úgy mondom, hogy természetes hamvas szürkésfeketéből lettem középszőke. Nagyon sokan azt hiszik, hogy ez a természetes hajszínem, annyira tökéletes árnyalatú.

Nekem inkább azzal van a problémám, amikor azok erőltetik foggal-körömmel a szőke hajat, vagy egy bizonyos árnyalatát, akiknek borzasztóan előnytelenül áll. Na, az tényleg nem szép.

2020. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

"És ez most nem egyéni ízlés kérdése"


Öhm... De.

2020. márc. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam, (halványbarna hajú), egyik nap egyszercsak úgy jött be az iskolába (11.-ben) ,hogy ki volt szőkítve ilyen hidrogénesszerűre a haja. Az a szőke ami már szinte, majdnem teljesen fehér. És így tökre "hátranyalta", úgy, hogy középen, ami előre lógott volna, csak azt a részt így hátracopfozta. Tehát, csak a felső részt. Na, és neki olyan fehér bőre van, hogy neki ott úgy tök hulyén nézett ki, mert így ahogy hátrafogta, egybeolvadt a haja a homlokával. És akkor még ottan panaszkodott valakinek, hogy majd mégegyszer el kell menni fodrászhoz, mert elrontotta, mert hogy ilyen "sárgás" foltok vannak benne. Na de ott neki azok a sárga foltok azok ilyen aranyszőke foltok voltak benne (csakhogy ő eredetileg nem ilyenre akarta, hanem olyanra, ami a nagyja volt, arra a fehéresszőkére); na, és akkor tehát pedig az, ahol ilyen aranyszőke foltok voltak benne neki, szerintem még ott pont jobban is nézett ki a haja, sokkal jobban állt volna neki az az árnyalat, ha eredetileg olyanra akarta volna. Meg amúgy amikor mondta, hogy elrontotta a fodrász, lehet, hogy még arra is gondoltam, hogy lehet, hogy pont olyan aranyszőkére akarta az egészet; csak a fodrász elrontotta,és akkor ezért az egész egy ilyen fehéresszőke lett neki. (De amúgy az eredeti hajszínével sincs baj amúgy). De amúgy szerintem ahol aranyszőke volt, ott jobban nézett ki a haja, mint ahol hidrogénes. Tehát nem is értettem, hogy még az az "aranyrészt" akarja szőkíteni; inkább talán a többit kellett volna visszaigazítani hozzá:D De egyébként amikor nem volt úgy hátranyalva a haja, hanem mondjuk ki volt engedve, akkor úgy jól nézett ki ezzel a hidrogénes hajjal is, de azért az aranyszőke jobb lett volna; vagy ha akár esetleg meghagyta volna az eredetit. :) Egyébként amúgy meg tök szép csaj, szóval szerintem talán nem is szorulna hajfestésre, vagy bármire; még smink nélkül is tök jók az arcvonásai is, alkatra is karcsú, de van cicije is, tehát tényleg, minden tekintetben tök szép. De szóval sokszor egyébként az a "sárgás" hajrész jobban tud kinézni , mintha ilyen hidrogénes. Meg szerintem az nem is kifejezetten olyan sárga, hanem aranyszőke. Hacsak valaki buliból nem valami extrém, rikító sárgát festtet bele direkt a hajába. :):):) Szóval szerintem az aranyszőke jobb,mint ez a hidrogénes. :):):)
2020. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!