Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem nagyon gáz ez...

Csak szerintem nagyon gáz ez a szőkítés dolog?

Figyelt kérdés

Szóval akármilyen profi fodrász csinálja, akkor is nagyon csúnya természetellenes a hatása. Mégis csomó lány meg fiú kér ilyet. Egyszerűen hányok. Ilyen pisisárga az egész, meg szét van égve.


Akinek ilyen van az nem látja hogy ronda? És ez most nem egyéni ízlés kérdése, mert nem tudom felfogni hogy valaki szerint szép a legyilkolt hajmaradvány.



2020. márc. 9. 12:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
*Én nem akarok senkit megbántani, de én attól borzadok el, hogyha valaki direkt befesti a haját őszre. És hiába beszélik be maguknak, hogy az szőke, meg ezüstszőke; az sokkal inkább szürke, vagy ősz. Jó, na, ennek is van többféle árnyalata, de amit ezüstszőkének hívnak, az már nekem ősz. Egyszer mentem a héven, ott volt két csaj, gondolom ők azt gondolták, hogy ők milyen jó szőkék, de kedvem lett volna odamenni , és megkérdezni tőlük, hogy "szegények, veletek mi történt, hogy ilyen hamar megőszült a hajatok?" Valami 20 év körüli csajok voltak, egymással beszélgettek, mindkettőnek pont ugyanaz az árnyalatú volt a hajuk. Nem mentem azé' oda, nem vagyok ilyen g3nyó. :D De szívesen megtettem volna. :):)
2020. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!