Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az olyan fiúkról...

Mit gondoltok az olyan fiúkról, akiknek vastag a szemöldöke és csak középen szedi ki magának?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ha szép vizszintes vonalú, valami ilyesmi,

[link]


vagy ilyen szép, szabályosan félkörives,

[link]


az nagyon férfias és szexi tud lenni.


amitől én frászt kapok és nagyon unszimpatikus, az ez a fajta, amikor befelé lejt a szemöldök:

[link]

2020. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit.Észre sem veszem,ha mégis,akkor sem érdekel. Ez mindenkinek a magánügye.
2020. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Semmit, sót ápoltság, most nincs megszabva, hogy csak lány nyúlhat hozzá! Illetve az összenőtt szemöldök csúnya, nincs mit szépíteni, nyugodtan kiszedheti magának a férfi is. Sőt sokszor egyébként kisgyerekeknek is összenő a szemöldöke.


Egyébként ha kiszeded észre sem lehet venni, hogy ott középen összenőtt! Az összenőttet meg inkább észrevenni!


Egyébként nem kell mimdenki orrára kötni, meg nem is megbántani akarlak, én is szőrös vagyok lányként szerencsére a szemöldököm nem.


Főleg, ha jobban érzed magad tőle, akkor nyugodtan, szedd, vagy szedesd! Nem az a kategória, mint ha gyantáztatnád a lábadat. Semmi gáz nincs benne!

2020. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!