Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadság kiütés vagy valami...

Izzadság kiütés vagy valami más? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apró, szinte alig látható és épphogy tapintható, kis pattanásra hasonlító kiütéseim vannak, a probléma az, hogy egyre több és egyre jobban viszket, pedig lassan egy hete edzésem sincsen. Volt már ilyen, főleg a combomon és a térdem környékén, valószínűleg azért, mert feszes nadrágban és térdvédőben edzek és megizzadok, közvetlenül utána pedig lehetőségem sincs lezuhanyozni. Ez eddig tiszta sor, de most (vagyis az elmúlt 1-1,5 hétben) egyre több ilyen lett rajtam és jobban viszketnek, mint eddig.

Mitől lehet? Mit tehetnék?

Ugyanazt eszem, nincs új ruhám, sem új tusfürdőm, már edzésem se, fürdök minden nap..utánanéztem neten a kiütéses bőrbetegségeknek, de egyikre sem hasonlít. 1-2-t már elvakartam, próbálom a többit nem.

Mivel bőrgyógyászhoz sem nagyon lehet most menni, valakinek volt ilyen problémája esetleg?



2020. márc. 18. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hogy mitől lehet nem tudom, de nekem az ilyesmikre a zsíros kenőcsök válltak be, bephanten, sudocrem, nagy nívea
2020. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!