Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kínából rendeltem egy szérumot...

Kínából rendeltem egy szérumot és kiütéses lett tőle az arcom. Azóta más krémektől is kijön ez a kiütés. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Aliexpressről rendeltem. A szérum csiganyálkát tartalmazott, de csúnyán kiütötte az arcom. Olyan göröngyös lett mindenütt és viszketett. Azonnal abbahagytam, a kiütések el is múltak, úgy, hogy lehámlottak. Az arcom rendbejött, de azóta néha újból kijönnek ezek a kiütések. Szerencsére nem gyakran, de múltkor egy egyszerű Garnier hidratáló krémtől, máskor meg az erős hidegtől. Eddig nem volt ilyen problémám, nem volt különösebben érzékeny a bőröm. Egyedül a kezemen szokott néha megjelenni ekcéma, de máshol soha nem volt semmi. Most meg az arcbőröm is érzékeny lett... :( Mitől lehet ez?

2019. júl. 15. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ennyire buta, azt nem tudom felfogni.

Örülj neki, hogy nem lett még komolyabb bajod!

2019. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás vagy valami összetevőjére, amitől érzékenyebb lettél. Menj el orvoshoz és mutasd meg neki a terméket.
2019. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokan vásárolnak így kozmetikumokat és a legtöbbször nem szokott semmi probléma lenni. Valóban átgondolatlanul cselekedtem, de nem gondolom, hogy buta lennék.
2019. júl. 15. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinél hol kezdődik a "buta". Nekem alap, hogy semmit nem rendelnék se Kínából, se Aliexpressről, se Ebayről, se Wishről meg mit tudom én honnan, amit be kell szedni, magamra kell kenni, szóval fogyasztani kell. És amúgy 17 vagyok, nem egy tapasztalt felnőtt...tehát a "buta" kinél mit takar.

Pláne, hogy a kozmetikumok alapból nem arról híresek, hogy mennyire egészséges a használatuk, nemhogy egy Kínából rendelt cucc.

Az első utam bőrgyógyászhoz vezetne, ahol megmutatnám ennek a csiganyálas cuccnak az összetevőit.

2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapból az ilyen csiganyálas termékeknél szinte mindig azt olvastam, hogy valami durva bőrreakciót okozott.
2019. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Szeretném kérdezni, hogy leírnád vagy raknál fel róla képet linket, hogy melyiktől lett bajod? Azóta milyen lett az arcod, jobb már?
2020. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!