Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tág pórusok, mitesszerek...

Tág pórusok, mitesszerek ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pattanásaim szinte egyáltalán nincsenek, mégis elég tágak a pórusaim, főleg a T vonalban. Elég sok arcradírt kipróbáltam már, de igazán egyik sem használt. Nagyon gyorsan eltömődnek (1-2 nap alatt) a pórusaim.

Van valakinek valami tippje/tapasztalata? :(

Előre is köszönöm.



2020. márc. 19. 15:40
 1/6 anonim válasza:
Én az avonból szoktam rendelni a pore shine controlt ezt felkell kenni kell vele várni 5 percet és le lehet mosni még + tonikot azt is az avonból ezek elég jók
2020. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2020. márc. 19. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:

semmilyen arcradírtól nem lesznek sajnos kisebbek a pórusaid

nekem a kémiai hámlasztók segítettek, ez legalább a miteszereket jelentősen csökkenti (ez jó érzékeny bőrre is és kevésbé irritáló, mint a fizikai hámlasztó, viszont muszáj mellette fényvédőt használni napközben és nem is hatnak azonnan, kell neki egy kis idő, szóval mondhatni elköteleződés, de rendszeres használattal valóban sokat tud segíteni)

2020. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bha tartalmú termékek, niacinamide szérum!! Én az allskin.hu-n szoktam okosodni és nagyon nagyon jó termékeik vannak
2020. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találtam egy jó krémet, ami végre működött. Rosaceart termék, Blissful days a neve. Napi kétszeri használat mellett nagyjából 2 hét múlva már láthatóan összehúzta a pórusokat, kevésbé fénylik a bőröm. Niacinamid és természetes bha van benne, algakivonat, cink stb...
2020. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semelyik nem fog javulást hozni ki kell őket nyomnod.
2020. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!