Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Terveztek drasztikus hajvágást...

Terveztek drasztikus hajvágást, lányok?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

És kort is írjatok ha akartok.



2020. márc. 20. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán 4 éve vágattam le a derékig érő hajam vállig érőre. Nem bántam meg, imádtam, azóta visszanövesztettem. Egyszerűen annyi volt az oka annak hogy levágattam, hogy változtatni akartam, ki akartam próbálni hogy milyen. Most a daueren gondolkodok.
2020. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kor lemaradt 22
2020. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dauer? Jól hangzik :)

Mennyire akarod begöndöríteni?

2020. márc. 20. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én újra rövid hajat akarok, de utána meg hosszút fogok akarni, és olyan lassan nő.


[link]


Ilyen volt, nagyon hiányzik.

2020. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb lapockám aljáig érő, göndör-hullámos hajam van jelenleg. Kb 14 voltam, amikor utáljára ilyen hosszú volt a hajam, azóta csak ilyen nyak középig érőre volt vágva, hagytam nőni kb vállig/kulcscsontig, és megint vissza lett vágva. Így tavaly tavasszal úgy döntöttem, hogy növesztem. Le lesz vágatva megint, ez ilyen 25 centit jelent, mert rájöttem hogy nem szeretem ha ilyen hosszú,a rövidebb jobban is állt.
2020. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Fenekig ero hajamat vagattam le egy eve. Az oka az volt, hogy idegesitett, plusz mindenkeppen el akartam adomanyozni

18

2020. márc. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vállig érő hajam van, de már unom nagyon, és a sok festés után szeretném az eredeti színét visszakapni. Az a terv, hogy ha lenőtt még egy kicsit, akkor fél centisre legépelem nemsokára. 25/L
2020. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
57%

Nekem nagyon tetszik a tüsi, pár milis haj. Még gondolkodom rajta.


29

2022. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: azóta megtetted? 🙂
jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!