Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy kiszőkítse a haját? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Igen.

Azért igen, mert tudtommal nincs gyerekem, ha elém állna úgy érezném hogy nincs jogom bele szólni a dologba. Másrészt meg nem tartós dolog, mint pl egy tetoválás. Ha nem tetszik neki be tudja festeni, amíg vissza nem nő rendesen. Szóval miért ne?

2020. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Mint ahogy az első is írta nem maradandó. :) plusz 14 évesen már szerintem elég nagy az ilyenhez. ^^
2020. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Én is megengedném, de azért ülj le vele megbeszélni, mert a szőkítés teljesen tönkreteszi a haját(igen a fodrásznál készített is) hullani fog, töredezni és nem fog megnőni hosszúra. Ha szeretnétek, hogy tűrhetően nézzen ki sok pénzt kell rákölteni, különben sárga lesz.

Nekem a balea szőkítő spray vált be az egyébként sötétszőke hajamon, tartós, szép természetes színű és a derekamig ér, nem töredezik csak annyira mint a festés nélküli haj, könnyű felvinni, de próbáljátok ki azért egy tincsen előtte, meg a festést is szerintem.

2020. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Mert én is festettem 14 évesen, és képmutatás lenne tiltani.

De előtte elmondanám neki a hajam történetét. Ha van pár órája. :D

2020. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
14?? Hol élsz? A 12 éves kis unihúgomnak már szőkítve van és nem Ő az első a suliban.
2020. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen.


De teljesen nem ajánlanám (inkább csak ombre-san), mert mikor kezd lenőni, akkor elég csúnya.

2020. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén képmutatásnak élném meg, ha nem engedném meg, hiszen 14 évesen én már a sokadik színváltáson voltam túl. :D Nincs ebben semmi extra, nem örökre szól a hajfestés. Ez csak haj.
2020. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát, ha a diákmunkából futja rá... Én biztosan nem hagynék ott vagyonokat a fodrásznál azért, hogy tönkretegye a haját.
2020. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert azok a vegyi anyagok egészségtelenek szerintem.

Amúgy igen, magával a tevékenységgel, megjelenéssel nem lenne bajom.

2021. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!