Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csináltok pattanások...

Ti mit csináltok pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Elég zsíros bőröm van.
2020. márc. 22. 20:35
 1/9 Lena7 ***** válasza:

Mennyire durván pattanásos a bőröd ?

Van gyulladt pattanásod ?

2020. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Elég gyakran szokott lenni sajnos.
2020. márc. 22. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Reggel: arcmosás zsíros bőrre való tisztító habbal, nekem most himalaya márka van itthon, t vonalon arcradír-maszk Garnier, nem tudom melyik pontosan, fehér színű maga a maszk, valami 3in1. Utána tonik, ez Neutrogena, majd teafa olaj a gyulladt pattanasokra kis palcikaval egyenként.



Este ugyanez. Kiegészül egy hidratáló fátyol maszkkal. És néha nem tisztító habbal mosom este az arcom hanem baba teafa olajas szappannal.


Napközben semmi smink, úgyis karantén van, ha nem muszáj sminkelni ne sminkelj.


3 hét alatt elmúlt minden pattanásom, 3 darab van most, de kB 100 volt oldalanként az arcomon.

2020. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Kozmetikushoz járok havonta egyszer. Évekkel ezelőtt letettem a chipset, a sós mogyorót meg minden hasonló szemetet. Szappannal mosom az arcomat, naponta többször is, így nem zsíros a bőröm. Már inkább csak apró miteszereim vannak, hála az égnek.


20/F

2020. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtak, azok jók, én még a D-vitamint mondanám pluszba, nekem 1 hónap alatt az segített sokat.
2020. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem eszem tömény zsírosat, nem eszem pl sós mogyorót se. Am arcmosás nagyon sokat segít, naponta többször.
2020. márc. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amióta nem eszem semmi állati eredetűt, fényéveket javult a bőröm. Nem mondom, hogy menj át a nyersvegánba, de a tej elhagyása tényleg nagyon sokat segít. Meg amit előttem írtak, chips&gyorskaja kombo.

A kozmetikus van akinek segít, van akinek nem, nekem pl mindig csak rosszabb lett utána, ezt neked kell kitapasztalnod.

Ami nagyon bevált az reggel este alapos lemosás olajos arclemosóval (utána le kell öblíteni vízzel!!), napközben hidratáló krém, estére Zinerit gyógyszeroldat, ezt a háziorvosoddal tudod felíratni. Nekem személy szerint csak rosszabb lesz, ha ennél több cuccot kenek rá, bőrradír, pakolás meg ilyenek.

Remélem nagyobb sikered lesz a bőröddel mint nekem :D

2020. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*teafaolajos arclemosó, bocsi
2020. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"THE ORDINARY NIACINAMIDE 10% + ZINC 1%


Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.


Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet


Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést"


Plusz hidratálás utána (előtte meg ugye megtisztítod)

2020. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!