Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jo trükk pattanasok ellen?

Valami jo trükk pattanasok ellen?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg sok pattanasom van es nem tudom mit kezdjek velunk. Valami hazi praktika a megelozesere vagy a kezeleser?

2020. márc. 9. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
kozmetikus , gyakori apolas, és alapozo :P én hegekkel kuzdok fiuként ja és szolizom is a ho jot tesz neki :P
2020. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Vannak pattanás ellen mindenféle kozmetikumok. Ezek általában szárítják a bőrt, szárítják a pattanást és akadályozzák, ritkítják az újak kialakulását. Csodaszer nincs.
2020. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem előbb célszerű megkeresni az okot, hogy miért vagy pattanásos.

Pl. Meg van a napi minimum 2 liter víz elfogyasztásod? Egészségesen és vitamindúsan étkezel? Stresszes az életmódod? Menstruálsz? Van-e valami allergiás vagy betegséged?

2020. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%
Ki kell nyomni. A kozmetikus is azt csinálja. Az csak üzlet, hogy nem szabad. Persze nem koszos körmökkel neki esni. Elötte lefertőtleníted, aztán papír zsebkendővel kinyomod, utána megint le kell fertőtleníteni. Arcszesz is megteszi. Nálunk a családban többeknek is volt tini korában pattanásos bőre. Senkinek nem lett heges a kinyomás után.
2020. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!