Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszafesthetem 1 nap után...

Visszafesthetem 1 nap után feketéről barnára a hajam?

Figyelt kérdés
Barna az eredeti hajam, de festve volt, mert a tavalyi szőke leszívatásom miatt nem volt elég 1x átfesteni, hanem rendszeresen kellett barnával..tegnap este beakartam ismét festeni barnára, de volt egy fél tubus kékesfekete hajfestékem, hát mondom ennyitől csak nem változik túl sokat...olyan sötét a hajam, ráadásul fénynél kék...most befesthetem barnára? nem akarok 1 hetet várni azért..alapból sötét a bőröm és ez nagyon nem illik hozzá.
2010. júl. 26. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM !

Tönkre teszed a hajad vele, utána vagy kihullik, vagy nagyon gajra teszed. Várj vele.

A szépségért meg kell szenvedni, szokták mondani.

2010. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Csak 1 hétig ilyen fejjel utcára menni...:S

2010. júl. 26. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy befesthesd barnára, le kéne szivatni a hajad...ami most agyon roncsolná a hajad. Legalább várj 1 hónapot, hogy kopjon, maximum azután szivasd le. De nem ajánlom. Ez csak tipp. Ezzel a fekete cuccal kicsit elrontottad a dolgot:S De csak kibírod.

24/L

2010. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az a baj,h 2festét között legalább 2hetet kell várni,viszont a feketét nem lehet más festékkel világosítani!festék festéket nem világosít,ahhoz,h eltüntesd a feketét azon a blansolás segít!amit viszont korai lenne,hisz most festetted
2010. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Felejtsd el de sürgősen!!!Várd meg amíg lejár a 4hét!!A saját érdekedben!!
2010. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már rákentem sima világos szőke festéket...talán annyit változott, h nem kék csak fekete...:S
2010. júl. 29. 23:55
 7/7 anonim válasza:

ha a fodrász profi, akkor meg lehet csinálni akár 1 napon belül is, óvatosan kell, és nagyon finoman kell leszőkíteni.

fodrász vagyok.

2010. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!