Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy fessem vissza feketéről?

Hogy fessem vissza feketéről?

Figyelt kérdés
befestettem feketére a hajam de nem áll jól a munka helyemen meg lebasztak miatta és 1 hetem van hogy vissza festessem szerdán festettem mit csináljak ???
2010. ápr. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát leszivathatod szőkítőporral vagy hajradirral de az nagyon károsit és narancssárga lesz utána pedig befetheted közép vagy sötét barnára más esély nincs.
2010. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj fodrászhoz, mert az otthoni kisérletektöl csak borzalmas lesz.

Azt viszont nem értem, hogy a munkahelyednek mi köze a hajsznedhez - elvégre ez teljesen magánügy?!?!?

2010. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a fodrászt ajánlom. Hát nagyon elszúrtad, már bocs. Nem vagy tisztában a munkahelyed házirendjével?? Nem tudtad, hogy nem tolerálják?? Érdekes...
2010. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 14:14

Tudatlanul ne írjál már hülyeségeket.

Pont,hogy a hajradír ami nem károsít, én is azzal szedtem le a fekete festéket. És nem narancssárga lesz tőle, hanem vissza kapod az eredeti hajszíned, vagy annál egy kicsivel világosabb színt.Én ezt javaslom neked. Hajradírt fodrász kellékesnél vettem, de lehet,hogy már drogériákban is kapni lehet.

A szőkítés az ami tönkre vágja a hajat!

2010. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat megpróbálom az a hajradírt
2010. ápr. 16. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! A tudatlan 14:14-es vagyok! Fodrász vagyok 15 éve de lehet nem értek hozzá. Hidd el csináltam már jó néhányszor feketéből barnát vagy szőkét mert rengeteg nő csinálja igy hogy fekete és megunja! De nem baj igazad van csinálja otthon és b*ssza el a haját nekem mindegy. A hajradir még direkt ápol is:S
2010. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha te fodrász vagy és narancssárga lett a páciensed haja a hajradírtól,akkor gratulálok!!

Én teljesen kezdőn, egyedül csináltam otthon, MAGAMNAK. A hajamnak semmi baja nem lett, a színe is szuper lett.

De ezentúl kétszer meggondolom, hogy milyen fodrászra bízom rá magam.

2010. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki,hogy valamilyen jó minőségű szőkítőport keversz samponba és rajta hagyod picit.Nem kell hidrogén sem hozzá.Picit világosít rajta, kb 1-2 árnyalatot.

Vagy mosd meg párszor, a szőke haj úgyis ledobja a festéket hamar.(azért nem annyira hamar,kb 1-2 hónap)

2010. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
eredetileg közép szőke hajam volt
2010. ápr. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!