Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy sesgíthetem elő a pattaná...

Hogy sesgíthetem elő a pattanások okozta foltok eltűnését?

Figyelt kérdés
volt egy erősen pattanásos hónapom és sikerült elérni hogy kevesebb pattanás jelenjen meg az arcomon, mégis csúnya a bőröm az előző pattanásroham után, mert foltokban ott maradt a helyük. tudom idő kérdése és eltűnik, de ha van bármi tapasztalat hogyan tudom felgyorsítani ezt a folyamatot azt megköszönöm!:) úgyszint érdekel hogy ti hogy kezelitek ezeket a pattanásokat amivel ez megelőzhető?

2020. márc. 28. 15:29
 1/2 anonim válasza:

Szia.

A szalicilsav az hámlaszt és így idővel lehámlik a sérült bőrterület is.

Patikában kapható. Asszem 500 ft környékén van.

2020. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bha-t tartalmazó termékek + c vitamin és én használnék rá retinolt is, de az allskin.hu-n külön erre a bőrproblémára is ajánlanak termékeket
2020. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!