Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/Női társak, mikor...

Lányok/Női társak, mikor voltatok utoljára fodrásznál?

Figyelt kérdés

Mikor volt vágva a hajatok?

Most ebben a helyzetben hogyan tartjátok karban magatokat? Nekem a hajam nagyon kényes, kb. 6 hetente jártam fodrásznál vágatni mert bob frizurám van, hamar elvesztette a formáját, illetve szoliba is jártam hetente mert sokkal szebb volt a bőröm. Most viszont semmit nem tudok igénybe venni.

Ti miket csináltok meg magatoknak most otthon?


2020. márc. 29. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már 2 hét után úgy érzem le vagyok strapalva, hogy fogok kinézni év végére te jó ég...
2020. márc. 29. 16:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én december végén voltam vágatni.

Én otthon főleg a törött részeket szoktam levagni/égetni(nézz utána a burn therapynak pl). Ezzel elvagyok. Meg úgyis csak össze van fogva a hajam úgyhogy nem érdekel annyira mi van vele.

2020. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is december végén voltam.

most mentem volna, de ugye ugrott.

szerencsére a fodrász annyira zseniálisan vág, hogy a nagyon rövid hajam is szépen nő meg, hónapok után sem hiányzik a fodrász.

de ez egy mázli, ha nem így lenne és hosszabb lenne a hajam, valószínűleg összefogva hordanám. otthonra meg kb. mindegy, és az első adandó alkalommal rohannék a fodrászhoz.


szoliba rég nem járok, mert szerintem hosszú távon sokkal több rosszat tesz, mint amennyi jót látok rövid távon.

manikűr-pedikűr itthon van, én kifestem a körmömet, az is egy elfoglaltság, meg van valmi szépre ránézni.

2020. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2018-ban voltam utoljára fodrásznál. Akkor megkértem, hogy egyenletesre vágja le, azóta már párom vágja le a hajvégeimet.

A hajam szép, egészséges, hosszú, fényes.


"Most viszont semmit nem tudok igénybe venni."

Kimész az erkélyre vagy leülsz kint a szabadban egy padra és napoztatod az arcod. Tudom, ez a "szegények" megoldása, de hasznos.

2020. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
December elején voltam festetni (balayage) júliusban volt levágva utoljára.
2020. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legutoljára nyár elején voltam.
2020. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nyáron, de november elején levágtam magamnak itthon

hosszú hajam van, nem igényli a gyakori vágást és picit igazítani rajta meg szerencsére én is tudok


drogériában (pl. rossmannban vagy müllerben) lehet venni olcsón hajvágó ollót és azzal karban tudod tartani amíg el nem jutsz majd egyszer a fodrászhoz

2020. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én utoljára 15 évvel ezelőtt voltam fodrásznál 14 évesen és azóta se vágyok rájuk mert 1x sem bírtam kijönni úgy egy szalonból sem hogy elégedett lettem volna. Azóta anyu vág a végéből vagy én magamnak. Egyébként tudtommal fodrászhoz körmöshöz lehet menni továbbra is.
2020. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Egy hónapja kb.

Nekem is bob van, de én kb 3-4 havonta járok vele, pedig simán nő 5 centit is ennyi idő alatt.


Régen, mikor szőke voltam, akkor havonta jártam, mert nagyon durván nőtt le, de most nem igazán érdekel.


Gyantáztatni se járok most, bár még dolgoznak, csak én nem akarok menni, meg amúgy is a lézeres szőrtelenítésen gondolkozom mostanában.


Máshová nm járok, körmös, szoli, kozmetikus stb. nekem nem releváns

2020. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fodrasznal tobb eve, viszont baratnom egy honapja vagott le belole 3 centit, juliusban fog legkozelebb egy kicsit csipni a vegebol. Addig meg en vagom magamnak a toredezett reszeket, mint ahogy amúgy is szoktam.

A szoli viszont nekem is hianyzik, gusztustalanul fog kinezni nelkule a labam teli hegekkel, nyaron nem tudom, hogy hogy fogok tudni felvenni rovid nadragot.

2020. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!