Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok és hobbifodrászok!...

Fodrászok és hobbifodrászok! Hogy tudnám elérni ezt a hajszínt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Hailey Badlwin rózsaszín highlightolt hajáról van szó. Nyilván nem tudom megcsinálni ilyen profin, de most úgyis mindegy:D

A jelenlegi hajszínem kiszőkített, a töve sötétszőke, már kb. 4 centi. Hossza egy picit rövidebb.



2020. ápr. 2. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, neki az eredeti hajszíne világosszőke, ami sűrűn melírozva van, így mikor rákeni a rózsaszín színezőt, akkor a szőkített részeket jobban befogja, mint a saját hajszínét, ettől lesz ilyen csíkos hatása.

Ha te a jelenlegi hajadra tennél színezőt, akkor a felső négy centi kivételével a hajad mindenhol ugyanolyan rózsaszín lenne, a töveket szimpán nem fogná be. Érdemes lenne az egészet kiszőkíteni egy színre, majd 1-2 árnyalattal sötétebb melírokat rakni bele, utána pedig rádobni a rózsaszínt, így nagyjából hasonló lenne a végeredmény, mint az övé a képen.

2020. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen a választ! <3

Igen, most szökítettem le a tövét, sajnos néhány helyen elég narancssárga..De úgy látom, az ő hajában is barackosak a csíkok, úgyhogy lehet, hogy nem lenne nagy gond, vagy igen?:/

2020. ápr. 2. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, szerintem befogná, de akkor tényleg inkább ilyen barackosabb árnyalata lenne mintsem ilyen vattacukor rózsaszín.
2020. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oke, leszokitettem a tovet megegyszer.


Es a melircsikokat szerinted el tudnam ugy is erni, hogy valami pakolassal/olajjal kenek be tincseket?

2020. ápr. 3. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!