Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem festeném be a hajamat...

Soha nem festeném be a hajamat, nincs az a pénz vagy az a helyzet, hogy megtegyem. Más is van ezzel így még rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Festésellenes voltam, vagyok és leszek.

2020. ápr. 3. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Biztosan. :) Én festettem, de most hagyom lenőni. Gyönyörű tud lenni a természetes haj, akár őszül, akár nem. :)
2020. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem. Ez csak haj, bármikor meg lehet változtatni/le lehet növeszteni. Írom ezt úgy, hogy utoljára 15éves koromban volt festve a hajam.
2020. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, biztos nagyon sokan vannak így. Ez mindenkinek a magánügye, amíg nem tartod magad jobbnak a többi embernél csak mert te nem festesz hajat, addig senkit nem érdekel. Én meg kb. azóta be akartam festeni mióta rájöttem hogy létezik hajfesték (olyan 6 éves koromtól :D) mert egész életemben utáltam az eredeti színét.
2020. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 éves lehettem első festésemnél - akkor vöröset akartam. Meg is kaptam, ki se kopott, lenőtt, és nem festettem újra.

Majd egy évre rá szőkét akartam, de csak világosbarna lett. Különösebben nem zavart. Azóta 2x volt mellírozva még középsuli alatt.

Már egy ideje nem vonz, hogy fessem. Nem mondom, hogy lehet soha többé nem fogom, de egyenlőre a közeljövőben biztos nem (azon túl, hogy persze a járvány miatt se mennék fodrászhoz).

19 vagyok egyébként, s mindezt annak ellenére, hogy a gesztenyebarna hajamat mint általános, tipikus hajszínt utálom, és jól tudom, hogy pl. a pasimnak a vörös jön be.

2020. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ez érdekel bárkit is?
2020. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, nem vagyunk egyformák. Nekem az a tipikusan se barna, se szőke hajam van, és 17 éves korom óta festem, ráadásul extrém színekre, tehát természetellenes színekre. Én így érzem magam kényelmesen, te meg úgy. De attól nem kell lenézni a másikat. Én festem a hajam, viszont sosem sminkelek.


Amúgy azon szoktam gondolkodni, ha majd öreg leszek, és minden hajnálam fehér lesz, nem csak szimplán "sok", mint most (28 éves vagyok, és zavar, amikor látom a lenőtt részen a fehér szálakat), akkor majd hagyom a természetes öregszínét.

2020. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!