Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányan vagytok ilyen helyzetben?

Hányan vagytok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm nincs,gyerekem nincs ,még szülőkkel lakom van egy párhavi bérem megsporolva,kevés igazi barátom van.Szegény helyzetben vagyok anyagikag de sporolok előrébb lépjek idővel eltudjam kezdeni az életem máshol.még ki van ilyen helyzetbe közel a 30 hoz?

2020. febr. 18. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ilyenben, de hasonlóan szar helyzetben vagyok 29 évesen.
2020. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

valakinek még megtakarítása sincs, mert folyamatosan elb_ssza valami hülyeségre, szóval te még a jobb helyzetben vagy, de amúgy igen, elég sokan vannak így.


én azt sem tudom, hogy ez jó-e vagy rossz...ameddig hosszú távon nem tudok saját lábra állni, addig csak pénznyelő minden. felesleges albérlet még félretett pénzzel is, ha minden hónapban hozzá kell nyúlnom valamilyen mértékben, végül meg úgyis ott kötök ki, hogy hó végén majd szülőknél kell kuncsorogni, mert nem adta ki a pénzem. ettől függetlenül persze jobb lenne tovább lépni.

2020. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemegyszerű egy ket rossz lépés és alapbol pénzkiadás stb máris visszavet pénzügyileg.
2020. febr. 18. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan vannak ugyanilyen helyzetben. Az én munkatársam gyerekei is nagyrészt otthon élnek.
2020. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!