Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmennétek most fodrászhoz...

Elmennétek most fodrászhoz Budapesten, Biohairbe?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, rendbe kellene tenni a hajam?


A Biohair amúgy is túl sok emberrel foglalkozik. Ti elmennétek most egy ilyen forgalmas helyre?


Ha nem, hová?


2020. ápr. 4. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az fodrászom úgy oldotta meg hogy mindig csak egy ember van az üzletben rajta kívül. Én jövő héten megyek hozzá. Forgalmasabb helyre nem szívesen mennék.
2020. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Mindenképp olyan helyre mennék ahova lehet időpontot foglalni, és ezáltal nem lesz sok érintkezés.

De ha valaki meg tudja oldani otthon, akár nem is olyan tökéletesen mint fodrász (teszem azt, anyuka, nagymama, barátnő, húg stb) akkor jobb lenne őket megkérni.

2020. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Értsetek már meg hogy otthon kell maradni!!!!

maradjotthon.

Az ilyenek miatt jutottunk ide ahol most vagyunk. 😭

2020. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagy, nem mindegy milyen hajad?

A hosszú is nézhet ki jól, vagy rendelj hajnyirot.

2020. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon, mai napig bejárok a munkahelyemre, és fontos, hogy ne csöves ábrázatom legyen.
2020. ápr. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!