Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyírjam le a hajam kopaszra...

Nyírjam le a hajam kopaszra (azaz géppel, fej nélül)?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nagyon érgóta szeretném kipróbálni hogy milyen kopasznak lenni, eléggi izgat és furcsa belegondolni hogy milyen lenne. Gondoltam mivel suli úgysincs évvégéig és még ott a nyári szünet is, ha szeptemberben már lesz suli akkor addigra megnőne akkorára hogy oldalra lehessen fésülni. Gondoltam lenyírom majd a "tavaszi szünetben". De félek a túl nagy változástól és a szüleim, rokonaim, barátaim...stb... reakciójától. Biztos nagyon jó érzés lenne. Nem akarom borotválni, mert az nem is praktikus mert könnyen leéghetek vele és lehet hogy betegnek néznének. Gondoltam hajnyíróval 0-sal, azaz fej nélkül letolom. Most hosszú hajam van felül kb. a számig ér, oldalt és hátul felnyírt és lépcsőzetes. Tegyem meg? Hogy mutatsam majd meg a barátaimnak, a szüleimnek és más ismerőseimnek, hogy ne kapjanak rögtön szívinfarktust és agyvérzést, meg ne lepődjenek meg annyira?? :-D

2020. ápr. 4. 13:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! Írjatok még! Szinte 80-90% hogy le fogom nyírni. :-)
2020. ápr. 4. 15:58
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lelkes vagy :D A végén kedvet kapok én is a dologhoz :D
2020. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De amúgy ha bele gondolok akkor ahogy nő annyi fajta hajam lesz és ha valami tetszik ott meg is állhatok egy időre.
2020. ápr. 4. 17:10
 14/26 A kérdező kommentje:
Az erős korpásodást, az erősz zsírosodást, a sokszori fejviszketést (nem vagyok sem tetves, sem semmi ilyesmi, már megnézték), az egészségtelenséget megoldja??
2020. ápr. 5. 21:35
 15/26 anonim válasza:
Szerintem egészségesebb, ha meghagyod a fejed
2020. ápr. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nagyon is jól tudod, hogy a hajnyíró előtétéről van szó, azaz arról amivel lehet állítani a méretet.
2020. ápr. 6. 10:23
 17/26 anonim ***** válasza:
Nyírd le és kész, nem is kell ennyit magyarázni.
2020. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
azert magyaraz ennyit, mert fogadok, hogy ez a fetise
2020. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Milyen fétisem?? Már komolyan?? Megszólalni megszabad?? Vagy akkor beszédfitises leszek??
2020. ápr. 9. 17:41
 20/26 anonim ***** válasza:
Ne titkold ;)
2020. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!