Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyírjam le a hajam kopaszra...

Nyírjam le a hajam kopaszra (azaz géppel, fej nélül)?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nagyon érgóta szeretném kipróbálni hogy milyen kopasznak lenni, eléggi izgat és furcsa belegondolni hogy milyen lenne. Gondoltam mivel suli úgysincs évvégéig és még ott a nyári szünet is, ha szeptemberben már lesz suli akkor addigra megnőne akkorára hogy oldalra lehessen fésülni. Gondoltam lenyírom majd a "tavaszi szünetben". De félek a túl nagy változástól és a szüleim, rokonaim, barátaim...stb... reakciójától. Biztos nagyon jó érzés lenne. Nem akarom borotválni, mert az nem is praktikus mert könnyen leéghetek vele és lehet hogy betegnek néznének. Gondoltam hajnyíróval 0-sal, azaz fej nélkül letolom. Most hosszú hajam van felül kb. a számig ér, oldalt és hátul felnyírt és lépcsőzetes. Tegyem meg? Hogy mutatsam majd meg a barátaimnak, a szüleimnek és más ismerőseimnek, hogy ne kapjanak rögtön szívinfarktust és agyvérzést, meg ne lepődjenek meg annyira?? :-D

2020. ápr. 4. 13:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban (szóval még azelőtt, hogy szétterjedt volna a vírus) egyszer elkezdtem csinálni a hajam. Akkoriban kb mindent használtam amit találtam, wax, hajlakk, zselé, hab, hajvasaló. Kb 3-4 éven keresztül volt hosszú hajam, 15-25 cm között (oldalt hátul rövid). Sehogy se állt meg, megfogtam a hajnyírót oszt letoltam 3mm vel. Másnap meg bemék suliba oszt mindenki néz hogy mi a f xD Most nem is tudnék szerintem élni olyan hajjal, mindig úgy kellett állni, hogy jobbra fújjon a szél vagy nem láttam (vagy fogtam xD), reggeli készülődési idő megfeleződött. Vége fele annyira elegem volt, hogy állandóan csöves sapka volt rajtam, mert igy nem kellett megcsinálni és nem állt össze vissza. Szóval szerintem ha gondolod nyird le, én kb 5 percet gondolkoztam rajta amég megkerestem a gépet xd
2020. ápr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Már lenyírtam és le is borotváltam, teljesen kopaszra, tehát borotvával is. Még május közepén tettem, úgyhogy most már több mint 1 cm-s hajam van, most nem mértem meg, de lehet hogy van már 2 cm. is. Nagyon kellett ez a változás, mert a hajam nagyon nem volt egészséges, a végén szinte szemmel láthatóan fehérlett a töredezéstől, (vasárnap mostam előtte mindig hajat) szinte már keddre szemmel láthatóan zsíros volt, szerdára meg már olyan, mintha sertészsírt tettem volna a fejemre és hajszárítóval olvasztottam volna rá, nagyon korpás volt a fejem és ha volt időm utána még beállítani úgy vakartam, mintha tetves lettem volna (nem voltam az, csak full száraz volt a fejbőröm belülről, a felszíne viszont túl zsíros) és ezek mellett még hullott is. Ezek mellett a lelki világom is eléggé romokban ált egy 5-6 évig, amit szerettem volna lezárni. Ezek mellett az utolsóval nagyon tudok azonosulni, mintha magam látnám. Volt vagy 30 vagy még több cm-s hajam, aminek a felét nem mertem levágatni, mert féltem, hogy túl nagy változás lesz, holott gyakorlatilag, nem is kapott szerepet a frizurámban, hanem csak eltűrtem és volt hogy a belövés idejét is nagyon megtoldotta. Volt hogy 3/4 órával alőtte kellett kelnem minden előtt, amit csak a haj beállításra pazaroltam, annak ellenére, hogy egyszerű frizurám volt, de azzal vacakoltam, hogy hova tűrjem a felesleges rész. Kb. 10-15 cm. közötti hajból is és oldalt rövidebbre gépelt hajból is kényelmesen meg lehetett volna csinálni. Nem volt oldalt olyan rövidre géplve (azért később rá vettem magam), mert azt is féltettem. Sokkal kényelmesebb, mert nincsenek hosszú kihulott hajszálak, nem kell vele vacakolni, hogy már egy leülésnél is a szemembe megy. Viszont most már tudom, hogy nagyon gyorsan nő a hajam és szinte 2 hét alatt már volt 1 cm. Nem marad meg ez, mert ezt csak erre az időre csináltam. Olyan 10-15 cm. körülire fogom megnöveszteni és oldalt TÉNYLEG felnyírt lesz.

2020. jún. 9. 15:38
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Meg most mindenki levágta. Otthon nem latja senki
2020. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32%
16 évesen 5-6 evig romokban allt az eleted?? 10-11 evesen? Neked milyen gyerekkorod volt? Nem hagytak minecraftozni vagy fortniteozni? Semmit nem tudtok az eletrol...
2022. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#21 vagyok

#24, legalább a kérdésre válaszoltál. Te se tudhatsz sokkal többet az életről, mivel cinizmusodban nem fogod fel ép ésszel, hogy egy 11 éves is egy ember problémákkal. Valakinek az általad említett Minecraft és Fortnite megvonás a legnagyobb baja, valakinek meg alkoholista szülők, gettóban való felnövés, mélyszegénység, autóbaleset következmények, gyermekkori prostitúcióba kényszerítés, állami gondozásban való felnövés, (veleszületett) mentális betegségek stb...

2022. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nyírd ;)
2022. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!