Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogyha copfba van a...

Igaz, hogyha copfba van a hajam akkor gyorsabban nől?! Tapsztalat.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Max. kevésbé törik, ha kibontod jobban dörzsölődik. Viszont ha rossz hajgumit választasz, akkor összekötve is rossz neki.
2010. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
De igaz.Nekem is jobban nőtt amikor folyton copfba volt a hajam.
2010. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyél sok viatmint, fehérjét.


A copf viszont annyira nem biztos hogy jó a hajnak. A szoros gumi megtörheti a hajszálakat. Nekem azért kellett levágatni a derékig érő hajamat mert a fejem tetején 5 centire tört le mert nem bírta a saját súlyát az állandó copfozástkor.


A haj növekedése nem gyorsítható max ha nem eszel rendesen akkor tápanyag hiány miatt rosszabb ami nő. Egy bizonyos léptéke van (kb. havi 1 cm) ami genetikától is függ. Ettől gyorsabban nem lehet.

2010. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Na bakker anyám borogass....ekkora marhaságot...

Már miért nőne gyorsabban a hajad összekötve????? A hajad a hajhaszmákból/fejbőrödből nő nem pedig a hajgumiból!!!

A hajguminak semmi köze a haj növekedésének. -.-"

2010. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Én mondjuk el tudom képzelni azt, hogy nőhet tőle gyorsabban, ha szoros a copf, mivel az tőből húzódik, ez által serkenti a vérkeringést, amitől meg elvileg gyorsabban nő:) Nem lehet összefüggés?? Csak egy tipp:)
2010. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

19:56 te is értelmes vagy.

Ahogy össze van kötve a hajad úgy húzza a hajadat és ez serkenti a vérkeringést és így gyorsabban is nő.2. voltam.

2010. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocs,most kb. ugyanazt írtam le mint az utolsó:S
2010. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jesszusom ekkora idiótát még életemben nem hallottam! Ekkora failt XD

Akkor tanácsold már neki hogy minden nap cibálja a haját hogy gyorsabban nőjjön. Ha már vérkeringést akarsz serkenteni akkor inkább maszírozd a fejbőröd!

Hmmm ...talán ha elkezdem huzogatni a combamat akkor az is nagyobbra nő szerinted? :D

Hát a hülyeséged nagyon jól jött így reggel XD

2010. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"talán ha elkezdem huzogatni a combamat akkor az is nagyobbra nő szerinted"

Hát mert ha masszírozod akkor majd gyorsabban nő?És akkor még én vagyok az idióta....

Ha húzódik a hajad azzal kb. ugyanazt éred el mintha masszíroznád.És ne okoskodj már itt,hülye ember okoskodik,okos ember hülyéskedik.És majd akkor osszad itt az észt ha majd helyes tudsz írni.

2010. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fodrász rokon...: ettől a kérdéstől szokta a saját haját tépni... ez egy MARHASÁG!.. ha a fejed tetején jársz akkor sem fog gyorsabban nőne,nem hogy attól,hogy copfba kötöd.. ennyi válasz!
2010. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!