Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett kopasz mindenki?

Miért lett kopasz mindenki?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy rengeteg férfi kopaszra vágja a haját? Pl: David Beckham, Kassza Tibi, Ronaldo. Tudom azt, hogy nincs fodrászat, meg hogy otthon kell ezt mind megcsinálni... De azért kopasznak kell lenni?

2020. ápr. 5. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom. Biztos most ez lett a menő. Én most növesztem éppen, szóval azért nem "mindenki"
2020. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
#2 a full kopaszság egyáltalán nem férfias, inkább ijesztő szerintem. A tüsihaj aranyos, de a borotvált fej = verőlegény számomra
2020. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A kopaszság sok esetben a látens melegek eszköze a férfiasság látszatának fenntartása érdekében.
2020. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Van, aki már kezd kopaszodni. Ilyenkor minél rövidebb, annál kevésbé látszik. Van, aki meg a fodrász hiánya miatt tolta csak le.

Van, akinek meg ez áll jól. Pl. A szökés sorozatban a srác

2020. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Én 19 éves korom óta borotválom a fejem. Gyantazom a karom, lábam, teljes testem intimet is. Utálom a szőrt. Én viszont úszó vagyok. Utálom az úszó sapkát így lehet úszni sapka nélkül.
2020. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Megjött az eszük. Én már évek óta borotválom a fejemet, annál királyabb viselet nincsen.
2020. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Annál undorítóbb viselet nincs inkább xD
2020. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!