Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zavar ha levágják a hajad?

Zavar ha levágják a hajad?

Figyelt kérdés
Engem nagyon,főleg akkor ha már nagyon hosszú lett és úgy vágják le.
2020. ápr. 6. 20:58
 1/10 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Mármint ki és miért? Ha valaki viccesnek érezné magát és álmomban, akkor cseppet ingerült lennék. Ha a fodrász nem tudja, mit jelent, hogy ,,csak a végéből egy picit'', akkor szintén. Ha le szeretném vágatni, akkor nem
2020. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert olyankor vágatom le, mikor már az zavar, hogy hosszú :)
2020. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha zavar, akkor minek vágatod le?
2020. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most márciusban jártam úgy, hogy más fodrászhoz mentem, mint szoktam, mert beteg volt a fodrászom, ez a gyagyás fodrász meg 20!!! centit vágott a hajamból. Nem láttam, mit csinál, mert hátul kezdte és lefelé húzta a hajamat. Azt hittem, sírva fakadok. Minimum 1 év, mire normális hajam lesz újra, ha nem vágnak addig belőle 1 mmt sem.
2020. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen zavarna,de csak magamnak vágok 1 centit a végéből

Amúgy minek vágatod le,ha zavar??

2020. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért vágatom le mert anyukám azt mondta,hogy most levágja a hajamat és kész.Nincs vita ):


Nem vagyok tőle boldog,de egyszer úgy is megnő majd!

2020. ápr. 7. 12:48
 7/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
De igenis van vita! Féltékeny, hogy a hajad szebb mint az övé, vagy mi baja van? Miért nem jó a hosszú?
2020. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom XD
2020. ápr. 8. 16:05
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Hány éves vagy? Nyugodtan megmondhatod neki, hogy leállíthatja magát. Nincsen ebbe beleszólása
2020. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Én kimondottan szeretem. Nyár elején mindig lenyíratom nullással, aztán év közben hagyom nőni, hogy legközelebb megint legyen mit levágni, mint egyfajta éves szertartás. Alig várom már, hogy újra itt legyen az ideje 🙂 26/L
2020. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!