Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek szólt be fodrász, hogy...

Nektek szólt be fodrász, hogy csúnya a hajad?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy durván töredezett. Meg sajnos olyan, hogy göndör és mint az oroszlánsörény egy művészet kibontani sajnos... Drótkefe kellene hozzá.


Nem is ez, hanem én full elfelejtettem, hogy pár hónapja beleragadt egy hatalmas adag rágó és úgy lett kitépve, kivágva belőle. Nem is emlékeztem rá, erre "hiányzik egy darab a hajadból, mit műveltél". De ilyen nagyon lekezelően, tényleg...


Meg végig azt hallgattam, hogy mennyire kezelhetetlen, szar a hajam.


2019. máj. 17. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem is mennék hozzá többet, az biztos.


Sokáig szégyelltem, hogy vékonyszálú hajam van, a forászhoz is félve jelentkeztem be (lakhelyváltozás miatt nem tudok oda járni, ahová korábban), de megértette a problémám, és olyan szépen levágta, hogy többnek látszik, mint korábban.

Azóta hozzá járok.


Nekem fogorvos szólt be, hogy ha ilyen csálé fogai lennének, emberek közé se merészkedne. Fogorvost váltottam, nem vagyok mazochista, hogy ezt hallgassam.


Egy szóval: válts fodrászt!

2019. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább az volt jellemző a 100%-ukra, hogy fikázták az előző fodrászt, akinél voltam, illetve a létező összes fodrászt. Mindegyik a többi fodrászt fikázta, de ugyanolyan szarul dolgozott, eddig gyakorlatilag még mindegyik fodrász csak elrontotta a hajamat.
2019. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is megyek hozzá többet, az tuti.

Ez teljesen kiment a fejemből, annyira régen volt, mondom mi van...


De most azért beszólni, hogy milyen alapból... Utcán volt párszor, hogy rendesen kiröhögtek, mikor megáztam és tudjátok, begöndörödött... Nem kócos a hajam, nem törődömségból, hanem begöndörödik, főleg pára miatt... Mondjuk inkább dícsérni szokták, de mindegy.


Eddig senki sem szólt be, max. mondta, hogy ezzel nem mostanában végzünk, de nem bunkón...


Aztán a csálé fogakról pont nem tehetsz... Ajánlhatptt volna fogszabályzót, vagy megoldást rá, ez a munkája, nem kigúnyol vele, jézusom. Tuti látott már ezerszer rosszabbat is. Most képzeld el, ha odamegy egy öreg, félig kirohadt fogakkal, azt sem küldheti el.

Gondolom sztk-s volt, az velem is bunkózott...

2019. máj. 17. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan, mint a tied. Egész általános iskolában azzal szivattak, örökké megjegyzést tettek rá. Fodrászok csak annyit szoktak rá mondani, hogy hát igen, sajna nehezen kezelhető, meg hogy sok időbe telik kivasalni. De bunkózni egy se merne, nem azért fizetek.
2019. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na a gondor haj apolasa a legnehezebb es ezt a fodrasznak tudni kene nem leugatni. Ajanlhatta volna neked a tartos hajegyenesitest, vagy jo gondor hajra valo hajapolokat de persze az tul egyszeru lett volna mert azzal megtartott volna egy vendeget
2019. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehetett volna kedvesebb, ha már fizettem neki, nem is keveset.

Ja meg nekem 3 naponta meg kell csinálnom, azt, amit most neki egyszer. Tudom, hogy órás munka megszárítani, kibontani,

Direkt előtte nap kibontottam, meg megmostam, hogy ne legyen annyira durván kócos ott. Erre az eső, meg a pára miatt tiszta mikrofon fejem lett, meg szöszös... Gubancolódik nagyon, meg szerintem töredezett is volt, azért is. Én nondtam neki, hogy azt mind vágja is lett, nem hiányzik...

Plusz az elején jókedvem volt, meg minden, beszélgettem velük. Viszont egyszer elkapott majdnem a sírás, pedig nem vagyok olyan, hogy mindenen sírjak, mert a végtelenségig bírom, szinte. Előbb szólok vissza, meg oltom le, vagy küldöm el, mint bőgjek. Na itt nem ment.

Számoltam vissza a perceket, hogy mikor jöhetek végre el. Hozzájuk sem szóltam szinte. Meg sem néztem, mit csinált, csakmhúztam el végre. Még a szám is kiszáradt, annyira ideges voltam, hogy ott "kell" lenni. Ha már vizes volt a hajam, hova menjek, különben valamilyen indokkal eljöttem volna.

2019. máj. 17. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már mikor mondta, hogy nagyon elvan vékonyodva a vége meg töredezett, és hogy vasalom-e. Én nem sértődtem meg, mert tisztába voltam vele én is. Meg volt olyan, hogy azt mondta minek vasalom ilyen fiatalon, mondjuk az nem esett túl jól, mert nekem csak kivasalva szép a hajam sajnos.
2019. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen :D mondta, mikor vágta néha, hogy fúúú b...meg, jól elcseszted, te lány!" de jó barát, ilyen a stílusa, már megszoktuk :D de tényleg nagyon szét volt roncsolva a hajam, azt meg kell hagyni.
2019. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!