Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több nőismerősöm is úgy...

Több nőismerősöm is úgy döntött, hogy lenöveszti az ősz haját a karantén alatt, legalább most ezt simán megteheti. Kik helyeslik ezt az ötletet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Magánügy. Mindenki azt csinál, amit akar. Az ő döntésük.
2020. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ők maguk helyeselik, elvégre az ő hajukról van szó. Nekem semmi közöm hozzá, hogy ki mit csinál a hajával.
2020. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tenném, de mindenki azt csinál, amit akar.
2020. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon megoszló témát dobtál most fel, mivel rengeteg ember szerint a nőknél a lenőtt, szürke haj igénytelen.


Ezeket az embereket én nem értem meg, de hát egyesek szerint már a pulcsi igénytelen kategória.


Szerintem főleg 40-50 év után már jobban is áll a természetes hajszín a nőknek. Én támogatom, helyeslem az ötletüket, remélem a kritika amit majd kapni fognak nem fogja őket visszahátráltatni.

2020. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Miért is? Ja, mert akkora ebola járvány van, hogy nem kapni festéket?


Akkor inkább tolja le kopira!

2020. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Kit érdekel?
2020. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Felőlem aztán mindenki azt csinál amit akar. Ki nem tojja le hogy ki növeszti le az ősz haját meg ki nem? Ilyen kérdéseket komolyan.....ennyire unatkozol??

Képzeld én meg vettem hajfestéket és befestettem magamnak. Na? És ez érdekel valakit? Nem.

2020. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Ki helyesli??? Áruld már el, ki a phasz vagyok én, hogy ezt helyeselnem kéne?
2020. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Én abban a korban vagyok (negyvenes),hogy lehetne ősz hajszálam, de szerencsére nincs. Ennek ellenére festetem a hajam. Alapjáratom szőkésbarna a hajam, és az eredetitől egy-két árnyalattal világosabbat szoktam festetni.

Nem hagynám meg ősznek, főleg amíg dolgozom, aktívabb életet élek. De magam felé is számít. Az ősz hajjal öregebbnek érezném magam, és számomra -bármilyen jó a fazon- igénytelenebb is a hatása.

Kevés ősz hajjal bírónak van igazán szép arca. Egy ráncosabb arc, ősz hajjal pedig a tényleges kornál idősebb külsőt mutat.


De ahogy írják is, mindenkinek szíve-joga-igénye.

2020. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszik 3-6 hónap le tudják kompletten növeszteni? Szerintem nagyon igénytelen hatást kelt, akkor már inkább várnák meg a vírus végét és elmennének fodrászhoz, hogy fessen egy őszes színt, addig meg drogériák nyitva vannak lehet hajat festeni otthon is. Amúgy nem érdekel ki mit csinál a hajával.
2020. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!