Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikák léteznek...

Milyen házi praktikák léteznek a szem alatti sötét karikák eltüntetésére?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta küzdök vele, soha semmi nem vált be a praktikák közül.

[link]

Ez vált be egyedül.

2020. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvás, folyadék, nyers növényi táplálék elég?
2020. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt viszont nem ártana tudni, hogy genetika miatti karikák-e :) mostmár azért az is kiderült, hogy ezzel lehet születni, vannak akik egész életükbe próbálják eltüntetni, ami alapból adott, és ami nem táplálék, alváshiány miatt van fenn. Többnyire sikertelenül.
2020. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel szebb lehet a koffeines krémektől, kipróbálhatod, hogy ázott zöldtea-filtereket teszel oda. De az is lehet, hogy átlátszik a bőröd, és az ereid miatt kékes a terület. Ezen csak a smink segít.
2020. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is genetikailag karikás, de most hogy itthon vagyok egésznap ráérek aludni lényegesen kevésbé feltűnőek

ami nekem bevált: Vichy szemkörnyékápoló

ezen kívül elegendő alvás, napi 2 kávénál többet nem iszom, alkoholt egyáltalán nem fogyasztok, leszoktam a dohányzásról (3 éve), sok folyadék, egészséges táplálkozás

de ha annyira zavar vegyél egy jó korrektort, én MAC-et használok és a legdurvább karikákat is szépen elfedi

2020. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!