Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előre hajólva hajat mosni?

Előre hajólva hajat mosni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy előre hajólva mossuk a hajunkat az nem jó,hanem hátra hajtva kell mosni. Ez igaz? Légyszi írjatok véleményt. Köszi! 🙂

2020. ápr. 9. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? :D Ugyan ott vagy, ugyan úgy megmosod.
2020. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve "nem jó"? Mióta az eszemet tudom, előre hajolva mosom a hajam, semmiféle hátrányát nem tapasztaltam eddig.
2020. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még olvastam is valahol, hogy az jobb, ha előre hajolva mosol hajat. :D Pontosan már nem emlékszem az indokra, valami olyasmi volt, hogy akkor pont a jó irányba tudunk haladni a tisztítással. De egyébként mióta élek, előre hajolva mosok hajat kb. mindig, sosem volt semmi baja emiatt. :D
2020. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mosod, ahogy neked jó. Nekem személy szerint nem jön be az előrehajolás, mert alacsony vagyok, és a hajam beér a kádba, és a sampont sem tudom rendesen kimosni a fejem tetejéről. Másnak meg más jön be.
2020. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen hátra hajolva kell hajat mosni!!! Néha csinálom előre hajolva mikor sietek de úgy meg zabolázza a hajam :( m
2020. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok. Persze ha nincs akkora hajad mint nekem (combig erő) csak kB ilyen mell alattig ér akkor nem fogsz tapasztalni semmi rosszat szerintem:) mert nekem össze kuszálja nagyon a hosszaság miatt
2020. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Derekam alá ér. Még rá is tapad a hajam a hátamra,derekamra,szóval nem jó úgy mosni.
2020. ápr. 9. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vagy kívülről a kádba behajolva mosom (felöltözve), vagy zuhanyzás közben, de akkor sehova nem hajolok, csak max a fejemet hajtom előre vagy hátra kicsit. Most tíz centis a hajam, régebben hosszabb volt, váll alá ért, akkor is így mostam.

Hat kilométeres hajjal persze nyilván bonyolultabb a dolog.

2020. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!