Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a vékonyszalú...

Mit tegyek a vékonyszalú hajammal?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy milyen fazonra érdemes váltani, hogy jól mutasson.(most nagyjából a lapockámig ér)


-Nem szívesen váltanék extra rövidre, mert szeretem, hogy hosszú a hajam, de sajnos nagyon vékonyszálú, így teljesen a fejemre lapul.


-Szóval félhosszú frizurára gondoltam, vagy esetleg long bobra.


-Még arra is kíváncsi lennék, hogy a frufru mennyire tudja feldobni az ilyen vékonyszálú hajat.


-Ezek mellett az ilyen jellegű hajat mivel lehet jól ápolni?


Várom a hasznos tanácsokat!🥰



2020. ápr. 10. 16:12
 1/3 anonim válasza:
66%

Nekem is vékony szálú hajam van..

Én fonni szoktam hogy hullámos legyen úgy többnek tűnik vagy hajszáritóval szárítani és azzal tudod talán picit variálni..


Az hogy milyen haj lenne vele jó kb mindegyik.. Viszont ez a te arcformádtól is függ hogy mi passzol..


Ápolni igazából mint a többi hajat én nem hiszem hogy van erre külön balzsam.. Még talán ha elkezdel szedni valami vitamint az segíthet!:)

2020. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,Nekem is vékonyszálú hajam van mióta csak létezem.A héten vágtam magamnak frufrut, nagyon feldobta a hajam, erősebbnek többnek is tűnik, és még csinos is, bátran próbáld ki, mindenkinek nagyon tetszett és én is sokkal jobban érzem magam vele,ahogy vágod a frufrut érzed majd hogy egyre erősödik a hajad miközben vágod, kicsit a hajvégekből is nyisszancs időnként egy fél centikét, mindig fellélegzik olyankor a hajam! 😊

Nekem elöl nagyon el volt vékonyodva, ezért is estem neki megvágni a frufrut és ahogy megvágtam lám erős egészséges hajat kaptam😍

Én minden alkalommal használok balzsamot is és hajmaszkot is.

Mégpedig a kallostól a cserrys balzsamot, 3éve csak azt használom és nagyon szeretem, ápolja a száraz hajam, életet varázsol bele, selymes lesz nagyon, még emellé szoktam hajmaszkot a garniertől a papayás hairfood ot használom 2 hete és csodás hatása van,ápolja a fejbőröm is ami nagyon fontos.

Még szoktam, kókuszos haj tejet feltenni maszkolás után szintén a garniertől. Időnként, nem mindíg de amikor úgyérzem hogy nagyin kiszáradt a hajam valami által hajmosás elötti nap egy kis haj olajat szoktam felkenni bekefésülni a hajamba. Ezek a termékek nagyon rendbetették a hajam, hosszú év kísérletezés, után rátaláltam ezekre a gyümölcsökre! 😊

A kulcs abban van hogy nem hagyjuk kiszáradni a hajat és a fejbőrt, így tud szépen növekedni, dúsulni!

Még annyi, hogy nekem a vékonyszálú hajam nem bírta a hajfonást mindig kiszáradt eltöredezett tőle a hajam én nem ajánlom, sem a göndörítőket, vasalókat! Puszi!

2020. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy a dmben lehet kapni szirupos vasat,és hajvitaminokat a belső táplálás is fontos, a külső táplálás mellett.Még a pozitív gondolkodás is erősíti a hajat, és a szeretet a nyugalom is! 😊Ha kap mindig balzsamot és hajmaszkot nem lehet gond! 😊
2020. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!