Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bioptron lámpát hogy a legjobb...

Polly10 kérdése:

Bioptron lámpát hogy a legjobb hasznalni?

Figyelt kérdés

Pattanasok, mitesszerek es ezek utani hegek eltüntetésére szeretnem használni. Aki kicsit is ert hozzá, melyik színnel ajánlatos? Illetve en este arcmosas után (neutrogena lemoshato gel) szoktam, majd miutan meglampazom, rakok ra tonikot es pattanasos borre valo hidratáló helt, mivel sajnos erzem, hogy feszit es szaraz a borom. Igy jo a sorrend, vagy esetleg elotte tonizaljam, vagy egyáltalán ne. Nekem meg az ezüst kolloid oldatot es az aloe verat is ajanlottak, de nem tudom melyoket kene hasznalnom a lámpa mellett, es milyen sorrendbe://

Köszönöm a válaszokat



2020. ápr. 11. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen mindegy. Ugyis placebo.
2020. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!