Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kezdtem őszülni alig 23...

Miért kezdtem őszülni alig 23 éves nőként?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem észre egy hajszálat ami ősz volt. Kitéptem és nem foglalkoztam vele de most már egészen sok lett az aminek csak a fenti része őszül még. Sose festettem a hajamat. Most akkor véglegesen elkezdődött ez? Nem lehet valahogy lelassítani? Hiszen nagyon fiatalnak érzem magam ehez még és nem szeretném festegetni :(

2020. ápr. 13. 03:45
 1/9 subrette ***** válasza:
100%
Sajnos ez genetika. Van olyan ismerősöm, aki 30 évesen teljesen ősz volt már. Tudom, macerás a hajfestés, de más hatékony módszert nem tudok rá.
2020. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Genetika + életvitel.


Ha nagyon stresszes az életed, akkor előbb is őszülsz.

2020. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Az egyik kollegám es 2 ismerősöm 20as éveire kopaszodtak.
2020. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azert nem szeretned festeni a hajad, mert karos, akkor hennazd, az is jol befogja az osz hajszalakat. Igy lehetsz voros, barna es fekete (az utobbiakhoz indigo is kell).
2020. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, aki 14 évesen kezdett őszülni.
2020. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én 14 éves koromban találtam meg az első ősz hajszálamat, majd 18 éves koromra jóval több lett. Most 20 vagyok és kb 2 hónapja hennázom a hajam, tudom nem ez a kérdésed lényege, de nagyon tudom ajánlani.
2020. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én életemben pár éve volt egy hatalmas törés, azóta őszülök. Sőt, jobban ráncosodom. Biztosan a sok stressz, abból bőven kijut mai napig. 32 éves vagyok.
2020. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 15 körül találtam az elsőt. Aztán lett egy pár, bár nem én vettem őket észre. Akkor se láttam, csak ha mutatták hol van. Nem tudom mennyi van jelenleg.


Ahogy írták ez elsősorban genetika, de sokat számít a stressz is.


20N

2020. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Valóban genetika. Van más ismerősöm is aki húszas évei elején kezdett őszülni. Sőt, volt olyan kollégám aki 34 éves korában már teljesen ősz volt. Én először azt hittem van vagy 50 éves :D


Sajnos az őszülés is annyira genetika tud lenni, mint nálunk férfiaknál a kopaszodás. 29-et töltöm idén, de fejtetőn már fullra megkopaszodtam, így kénytelen vagyok borotválni a fejem. 18 évesen vettem észre, hogy hullik a hajam.

2020. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!