Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy a hátam és...

Mitől van az, hogy a hátam és a mellkasom eléggé pattanásos? A mellkasom nagyon zavar, mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és lány

Néha-néha “leülepszik” és nem olyan vészes a mellkasom de hát ez is fél évente egyszer van. Nagyon nem szeretem hogy ilyen, bőrgyógyászhoz nem is tudok menni. Mit tudnék tenni?



2020. ápr. 14. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem piszkáld nem nyomogatod ha be gyűlik ki nyomod ;) F
2020. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kerüld a tejtermékeket és a cukrot(édesség,üdítők de bármiféle cukros étel,cukros ital)!Mozogj sokat,sportolj,eddz!Ne stresszelj!És sokat napoztasd!Nekem ez segített.Hajrá fel a fejjel!

21 Fiú

2020. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Bármitől lehet, amitől az arcon előjöhet, vagy pl a melegtől. Nekem pl. nem valószínű, hogy étrendi alapon van, mert se húst se tejterméket nem eszek, glutént is alig, nekem inkább nyáron szokott előjönni a meleg miatt, vagy télen a meleg pulcsik alatt, ha megizzadok. Ilyen a bőrtípusom, a családban sokaknak ilyen.

Nekem ami bevált az a rendszeres testradírozás, akár 2-naponta pl. nyáron, és én ugyanúgy ápolom, mintha az arcomon lenne kiütés/pattanás (tehát kenek rá retinolt vagy benzoyl peroxidot, hidratálót stb), így nekem tök jó állapotban van, ha pedig szabadon van a hátam, mindig használok naptejet. A napoztatás lehet, hogy valamennyire leszárítja a pattanásokat, de hosszú távon sokkal jobban károsítja a bőrt, szóval én nem ajánlom senkinek semmilyen testrészén.

2020. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlanám, hogy csináltass egy labort, lehet hormonális oka van.
2020. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A #2-es vagyok.Érdekes #3-as,hogy neked nyáron melegtől jön ki inkább,nekem ezzel ellentéten pont nyáron szokott elmúlni amikor napoztatom de teljesen és úgy kisimul a bőröm mint akinek sose volt.Köszönhető ez a sok napozás hatására termelődő D-vitaminnak.
2020. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mellkasomon nekem is előfordul még néha, hátamon már nem igen. Arcomon meg sose 26F.


Minél kevesebb zsíros kaját vigyél be és a nyalánkságokat is mellőzd ha lehet. Csoki, chips stb.

2020. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tetvek pinpongozzanak annak/azoknak a hajában, akik lepontoztak! Húsvéti sonka essen rátok, hasznos választ adtam! #1 voltam!
2020. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!