Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez alapján milyen hajszínem...

Ez alapján milyen hajszínem legyen?

Figyelt kérdés

Kis nem átlagos dolgot akarok belevinni az átlagos külsőmbe, ezáltal hajat akarok festetni. Mivel karantén végéig ráérek dönteni, gondoltam már most belekezdek a vacilálásba. Ezek alapján melyik hajszín illene hozzám?

-világiskék szem

-fehér bőr /ami borzasztóan gyorsan kipirosodik/

-vékony arc

-barna az eredeti hajszínem.

Gondoltam kékesfeketére, feketére, sötétkékre de ezeket cigányosnak mondta a környezetem és öregítőnek. Más tippem nincs sajnos, de mindenképp új hajszínt szeretnék.



2020. ápr. 16. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szőkítsd ki előtte


[link]

2020. ápr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt valaki betámadna semmi bajom nincs a romákkal! Kedves előző válaszoló!: beleszerettem a hajszínbe, köszönöm, azt hiszem megvan az új haszjínem! *-*
2020. ápr. 16. 02:18
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egy szürkés szőke szépen állna 😊
2020. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőt ki fogom próbálni, köszönöm!❤
2020. ápr. 18. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!