Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne begöndöríteni...

Hogyan lehetne begöndöríteni a hajam?

Figyelt kérdés
Szögegyenes a hajam aminek alapvetően örülök, de különleges alkalomkor szeretnék göndörhajat. Voltam több fodrásznál és semmilyen hajsütővassal nem tudták begöndöríteni tehettek akármennyi hajlakkot/habot... Ha beis sikerült valamennyire nem tartott félóránál tovább. Derékig ér a hajam visuont elég vékonyszálú Pedig sok hosszú hajú lánynak belehet göndöríteni. Azt mondták, hogy dauerrel belehetne és több ideig tartana, de az nem olyan lenne, mint hajsütővassal. Tudtok valami tippet? 17/L

2020. ápr. 18. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azzal a régi gázzal melegítőssel sikerült meg tett rá a fodrász rengeteg hajlakkot, de azt a fodrászboltból való profit, nem drogériásat. Az egész szalagavatót meg az aftert is kibírta, még másnap is szép hullámos volt :) Mással nekem se tartós.
2020. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊
2020. ápr. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!