Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Daueroltatás? Nekem hosszú,...

Paszuly28 kérdése:

Daueroltatás? Nekem hosszú, és iszonyú vastag hajam. Szeretnék változtatni rajta. Alig tudok vele mit kezdeni, ezért szeretném begöndöríteni, hogy legalább nézzen is ki valahogy, ne csak lógjon.

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nagyon roncsolja a hajat és káros, és hogy inkább vékony szálú hajhoz használják.

1.Ha vastag,erős szálú a hajam akkor be lehet daureltatni?

2.Különféle fajtái vannak,melyik a leggöndörebb típusú?

3.A daurel mennyire károsítja a hajat? )Olvastam, hogy lenő és töredezik a hajvég.)

4. Hogyan kell ápolni?

5.Kb.mennyibe kerülne? 10.000Ftb-ba?



2015. ápr. 15. 20:05
 1/2 anonim válasza:
A dauernél van kíméletesebb göndörítési mód... Talán volumen-nek hívják ha jól emlékszem....irány 1-2 fodrász,bátran kérdezzed meg őket.biztosan szívesen segítenek....az nem kerül pénzbe....
2015. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz, majd körbe fogok kérdezősködni :)
2015. ápr. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!