Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az emberek miért szeretik a...

Az emberek miért szeretik a göndör hajt vagy a göndörhajú embereket?

Figyelt kérdés
Lehet nekem csak azért tűnik semmilyen nem a göndör hajam mert születésem ota ilyen es megszoktam, ezért nem értem, hogy egyesek miért dicsérik agyon xdd. Ha megkérdezem tőlük hogy miért szeretik ennyire a hajam csak annyit mondanak rá, hogy "mert jó" xdd adnárok valami értelmes választ kérlek. (Én csak annyit látok a hajamban hogy gumancos es reggelente vagy hozza sem erek es akk szanaszét áll vagy kifesulom de akkor meg meg kell mosni xd)

#göndör haj #göndörhajú lány
2020. ápr. 19. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :D

Nekem is göndör a hajam és szintén mindenki dicsérni szokta meg össze szidnak amikor kivasalom. Amúgy eddig a legértelmesebb magyarázat amit kaptam erre, hogy a fiúk szeretik a különleges csajokat, akinek természetesen és nem a hajsütő miatt olyan, a lányok körében pedig azért népszerű mert akinek nincs mindig arra vágyik, akinek van meg simára :D Tipically.

2020. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, asszem kezdem érteni xd. Bár én nem vasalom, már beletörődtem hogy göndör a hajam és elismerem hogy nem akarok egyeneset.
2020. ápr. 19. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az sokkal különlegesebb, ritkább.

Szintén göndör, soha nem vasaltam, az én fiatalkoromban mindenki dauerolt, meg becsavarta alkalomra..

2020. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak is göndör haja van és nagyon aranyos és szexi😍 és nekem is nagyon tetszik.

Az én hajam "csak" hullámos, de az is dokaknak tetszik, csak azt nem szeretem, ha az emberek meg akarjál fogdosni.

2020. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
A göndör hajt? Hát nem tudom, engem senki nem hajt jelenleg...
2020. ápr. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jhaj felreirok par szot es maris orromra kell kötni xd bocsassmeg *hajat *adnátok parancsolj! Feketepontot kapok?
2020. ápr. 20. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
nekemis göndör gondolom azért mig szögyegyenes hajú barátnőm órákig süti a haját h szép göndör legyen azis kimegy fél nap múlva addig én meg mosom nem fésülöm ki és ennyi erőfeszítésembe telt xd
2020. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt se tudod megmagyarázni, hogy miért az a kedvenc színed, ami, egyszerűen csak azt tartod a legkellemesebbnek látvány szempontjából🤷‍♀️
2023. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!