Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a fekete haj?

Figyelt kérdés

Természetes:

[link]

[link]


Pár éve be volt színezve sötétbarnára, de inkább feketének hatott, viszont akkor sokkal rövidebb volt aztán kikopott (ez nagyon rossz kép de csak ez volt):

[link]



2020. ápr. 20. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fekete tényleg öregít, meg nehezebb is megszabadulni tőle. Még a színezőtől is. Én tuti hagynám.

Amúgy, az az ágynemű honnan van? Tudom, megragadtam a lényeget... xD

2020. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A Primark-ban vettem (Angliában) de még régebben x.x Lehet, hogy találsz hasonlót az ebayen
2020. ápr. 20. 22:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is világos arcbőröm van nem rég befestettem feketére a hajam,én a kékes feketét választottam, meg vagyok vele elégedve,bár inkább fekete és lila árnyalatú lett a hajamon mint kék,de szép,viszont már vágyom egy sötét kék árnyalatra ami valóban kék és nem fekete. Ha most barna lett volba a hajam könnyebben megcsináltam volna most a kéket de sebaj mert szeretem a feketét jól áll mint Hófehérkének, kihangsúlyozta a szememet😊Egyépként neked még a barna hajaddal is gyönyörű hangsúlyos szép szemed van😘És a hajad színe is szép jelenleg is.

Szerintem, kifejezetten passzol a fehér bőrhöz a fekete, barátom szerint szexy, szerintem neked is jól állna, mint a barna id, szép fehér bőröd van,miért ne próbálhatnád ki ha szeretnéd valóban😊Nekem annyi a szerencsém, hogy az én hajamból képes kicsit fakulni kopni még ez a fekete szín is lehet, hogy azért van ez mert nekem vékony szálú hajam van, nem tudom hogy van ez vastagszálú hajaknál, hogy mennyire kopik a fekete.

De a lényeg, hogy neked jól állnak a sötét árnyalatok bármelyiket is választod az jólesz, a csokibarna is szuper választás mert abból még lehet bármi 😊 A barnát befogja még a vörös, a piros, a lila, a sötét kék színek, még talán a pink is😘

Bármelyiket is választod mindenhogy gyönyörű vagy!A melírozás is nagyon jó ötlet 😊

2020. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 köszi! :D
2020. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!