Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágjam le a hajam a karanténban?

Vágjam le a hajam a karanténban?

Figyelt kérdés

Most ugye karantén van, és minden zárva van. Boltok, üzletek, éttermek stb. És ugye a fodrászat is. Van egy haverom aki magának vágja a haját. Megkérdeztem tőle, hogy levágja-e nekem is. Igent mondot, de megkérdezte, hogy a karantén ideje alatt nem-e próbálnám ki az ilyan 1-2 cm-es hajat. Előszőr nemet mondtam, de így belegondolva:

-jön a nyár, valami rövid fazon kéne

-karantén van, tehát igazából van ideje visszanőni.

-fodrászom is mondta, hogy egyszer lekéne tolni kopaszra, hogy frissitsük a hajat.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy menjek bele ebbe a megkopasztásba?


Nekem jelenleg ilyen a hajam:


[link]



2020. ápr. 21. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj bele!
2020. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Borotváld le tükörre.
2020. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vágd. Hamar megnő, szóval ha nem tetszik, akkor se nagy tragédia.
2020. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs karantén.
2020. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 nincsen karanten.

2 lenne vagasd ez nagyon jó haj hónapokba telik mire ez a hosszúság vissza nő elvétve még vannak fodrászok énis pár napja voltam a város egyetlen nyitva lévő fodrászánál.

Az meg hülyeség,hogy frissül a haj

2020. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vágasd le, ne gondolkozz sokat, lehet hogy elég a gép, de borotválhatod is, te tudod. Lehet hogy én is megteszem, mert ki akarom próbálni, senki se lát, egészséges, mert nem marad meg benne a pollen (alergia) és a koronavírus is kevésbé veszélyes, megoldja a zsírosodást, a korpát és a töredezést is, meg nem is kell vele törődni.
2020. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 napja voltam fodrásznál szóval..

Egy másik üzlet is nyilik jövőhéten. Csak nagyobb higiéniai odafigyeléssel vannak. Egyszerre csak 1 vendég és maga a fodrász lehet a szalon/üzletben

2020. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én már karantén előtt elkezdtem kb 1-2mmre levágni

lekapod a fejet, minimumra állítod a gépet és hajrá


+frissítő érzés

+szellőzik

+hamar szárad

+nincsenek hulló hajszálak


-még jól is nézhet ki, és lehet megtetszik

2020. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!