Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotetbarna (majdnem fekete)...

Sotetbarna (majdnem fekete) festett hajam mivel világosítsam? Házilag? Mert a fodrászon karanténba vonult. Mindenképp világosodni szeretnek és leszivatni sem szeretném.

Figyelt kérdés

Esetleg barna hajfesték világosíthat rajta? Csokibarna lenne a cél.

Hallottam meg a c vitamin porról. Vélemények?

Segítsetek ez a fekete már nagyon öregít.



2020. ápr. 21. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Color b4
2020. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a head & sholders tanított a festéket(bár pont nem volt cél). Az is segít ha szódabikarbónát raksz a samponba.
2020. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! 100%-ban hasznos infók 😛
2020. ápr. 22. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A Color B4-et meg ne vedd ! Most komolyan ugyanígy feketés barna hajam volt, leszedte a festéket majd fél nap múlva visszasötétedett.


Elmentem fodrászhoz, melíroztatni, elmondtam, hogy mit használtam azt mondta, szörnyű a hajam állapota és a hajfesték eltávolító szerekben károsabb anyagok vannak, mint maga a szívatás.


Szóval az eredmény csak annyi volt, hogy pénzkidobás (mert nem olcsó), semmi eredmény, maximális roncsolódás.


C vitamin PORT is próbáltam még jóval az incidens előtt, az eredmény sötétbarnából róka vörös, szalmaszáraz haj. Visszatört vállig, és festhettem vissza sötétre a rikító vörös fejemet.


Én a sajátomat végül koptattam, majd lenövesztettem, de ez rengeteg idő. Ha rám hallgatsz várd ki ezt a kis időt és majd a fodrász óvatosan megcsinálja neked.


Sötétbarna hajon nem világosít semmi, ami nem károsítja, a világosbarnával semmi sem változna, a sötét haj csak még sötétebb lesz.

2020. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én többször használtam color b4-t, mindig működött, csak van hogy kétszer kell használni, de le van írva az utasításban, hogy nagyon sötét/régóta festett haj esetén szükség lehet rá
2020. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!