Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! "Rossz" hajra megoldás?

SEGÍTSÉG! "Rossz" hajra megoldás?

Figyelt kérdés
nemrégiben daureloltattam be a hajam, viszont az eredmény borzalmas lett...a karom negyedéig ér a hajam, ritka, és vékony szálú, de puha volt, és könnyen kezelhető.viszont amit tett vele a siralmas...ugy nézek ki mint egy frissen bálázott szénakazal, ráaádsul a hajam ugy megtört, mintha évek óta nem vágták volna, pedig le is vágta egyben.én olyanra számítottam, mint Keshnáak, vagy Shakirának, de csk hullámos, kócos, és száraz lett.Ráaádsul egy héttel utána nem is vot benne hullám, csak dús maradt, amitől háromszor akkora a fejem!enyhe dauert kértem, nemtudom mit jelent de mind1.szerintetek mennyi idő, mire kijön?egyáltaán lehet ugyanolyan a hajam, mitn régen?valaki tudna ajánlani egy jó kis hajvégápóló balzsamot vagymit? közbe vasaljam?-nem merem, mert félek hogy még töredezettebb lesz.segítségk, már egy hete össze van fogva a hajam, mert csak így tudom elviselni a hajam!!!:'(:'(:'(:'(
2010. júl. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a fodrász jól el cseszte akkor... nemszabadna így reagálnia a hajadnak, hacsak nem vagy platinaszőke, mert azt hallottam, azt nem igazán szabad daueroltatni.

én a helyedbe visszamennék a fodrászhoz panaszkodni. vasalni nemszabad, teljesen tönre fogja tenni... szerintem lekell vágatni majd, nem keveset...

2010. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szegény :( énis azt mondom h legközelebb panaszkodj a fodrásznak h jol elintézte.. vasalni sztem ne vasald.. próbálj ki hajpakolásokat száraz hajra.. amitől ismét életre kel a hajad.. pl

[link] -> elseve méhpempős szett.. :D nagyon jo a azsáraz hajra ..főleg a pakolás

aztán a garniernak van vmi olyan hajregenáló hajpakolása h 3as védelem vagy micsoda :D na ettől is jo puha,,fényes a hajam

és amit még ajánlani tudok az a gliss kur 19es száraz,tördezett hajra való hajpakolás [link]

én mind a 3at kipróbáltam,sztem próbáld kite is hátha valamelyik bejön.. nekem legjobban talán a garnieres hajpakolástol jöt rendbe a hajam de mind jo! és a elseve méhpempő-s cuccoknak az illatuk nagyon jo :P (nekem le lett szivatva a hajam és miota hajpakolást használok már nem száraz a hajam )

ja és még egy szuper cucc gliss kur vadrózsás kifésülő spray,ja amitől szintén puha fényes lesz a haj -> [link]

továbbáá hát sztem ne hord mindig csak copfba mert az sem igazán tesz jot a hajszálaknak inkább próbáld valahogy variálni csatokkal vagy akármi és uy hátha jobban néz majd ki a hajad :)

háát sok sikert és remélem h valamelyiktől jobb állapotba lesz a hajad mert tudom milyenazz amikor vkinek száraz,töredezett a haja a fodrász ügyetlensége miatt :S:)

2010. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben visszamennék a fodrászhoz, visszakövetelném a pénzemet, sőt, a rendberakást is vele csináltatnám meg. Vannak fogyasztói jogok, és vannak előírások, amik a fodrászokra is vonatkoznak. Mit kent a fejedre??? Valami olcsó vackot.Amúgy szerintem a te hajadra vagy lenolajos termékcsalád vagy orchideás termékcsalád kell. Itt tudod megnézni:

[link]

Ja!! Meg sajnos olló is kell a hajadnak...szerintem.

Szia!!

Kitti

2010. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!